ModaRanking najgorszych i najlepszych kreacji oscarowych

Ranking najgorszych i najlepszych kreacji oscarowych

Ranking najgorszych i najlepszych kreacji oscarowych

27.02.2016 11:45, aktual.: 05.03.2016 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co roku na czerwonym dywanie możemy podziwiać zjawiskowe kreacje najsłynniejszych domów mody. Zobaczcie, kto do tej pory prezentował się najlepiej, a kto najgorzej.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (28-29 lutego) przekonamy się, do czyich rąk powędrują najważniejsze filmowe nagrody Hollywood. Jednak gala oscarowa to nie tylko wydarzenie filmowe, ale także modowe. Co roku na czerwonym dywanie możemy podziwiać zjawiskowe kreacje najsłynniejszych projektantów, a każda stylizacyjna wpadka komentowana jest równie głośno, jak oscarowi zwycięzcy.\r\n\r\nW programie #dziejesienazywo Justyna Duszyńska z Fashionpost.pl oraz Ola Nagel z Kobiety.wp.pl wspominały najgorsze kreacje minionych lat. Kto został niekwestionowaną królową kiczu? Zobaczcie.

[

]( http:\/\/fashionpost.pl\/ )\r\n\r\n\r\n\r\n

\r\n\r\n* 8 najdziwniejszych looków w historii Oscarów*\r\n\r\nOscary kojarzą nam się nie tylko z najlepszymi filmami, ale także z wielką modą i perfekcyjnymi stylizacjami gwiazd. Dlatego każda wpadka komentowana jest równie głośno, jak oscarowi zwycięzcy. Oto zestawienie kreacji, które zdecydowanie nie zasługują na nagrodę za najlepszą stylizację.\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)