ycipk-2ltlzi

Renee Zellweger i operacje plastyczne. Aktorka słyszała bolesne komentarze

Renee Zellweger zyskała światową sławę po filmie "Jerry Maguire", a jej najbardziej znaną rolą do dziś pozostaje Bridget Jones. Pięć lat temu ponownie zwróciła na siebie uwagę świata filmu, bynajmniej nie z powodu nowej roli. Wszyscy zaczęli komentować zmiany w jej wyglądzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Renee Zellweger na jednej z imprez branżowych
Renee Zellweger na jednej z imprez branżowych (Getty Images)
ycipk-2ltlzi

Bridget Jones po botoksie

Renee Zellweger większość osób kojarzy jako niezdarną blondynkę z niewyparzonym językiem o imieniu Bridget Jones. Zagrana przez Zellweger postać stała się kultowa, a sam film odniósł ogromny sukces.

W 2014 roku jednak Zellweger znalazła się pod ostrzałem zarówno ze strony mediów, jak i fanów. Powodem był zmieniający się wygląd jej twarzy, który sugerował jednoznacznie, że aktorka zdecydowała się na dużą ingerencję w swój wygląd.

ycipk-2ltlzi

Renee Zellweger - operacje plastyczne

Teraz Zellweger w rozmowie z Jessem Caglem ze stacji Sirius XM opowiedziała, jak zdarzyło jej się podsłuchać rozmowę dwójki osób w pociągu, które komentowały wygląd gwiazd Hollywood, w tym jej.

- Rozmawiali o Hollywood i o tym, jak kobiety Hollywood są takie głupie, w szczególności ta Renee Zellweger - wspomina aktorka. - Jak ona mogła to zrobić? Nie przypomina już siebie - komentowali.

ycipk-2ltlzi

Zellweger opowiedziała, jak po usłyszeniu tych zdań wstała i poszła w stronę drzwi, bo zbliżał się jej przystanek. Wtedy została zauważona przez grupę dwóch kobiet i mężczyznę, którzy przed sekundą o niej rozmawiali.

- O Boże, wyglądasz jak ty!

- Zabawne, prawda? - odpowiedziała.

ycipk-2ltlzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Maja Frykowska wspomina dziadka Wojciecha. Komentuje najnowszy film Tarantino

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ltlzi

ycipk-2ltlzi
ycipk-2ltlzi