Trwa ładowanie...

Rewolucja w wyborach miss. Koniec z pokazami strojów kąpielowych

Rewolucyjne zmiany w konkursie piękności Miss America. Przede wszystkim nie będzie to już konkurs piękności – tak określa zmiany nowa szefowa organizacji. Widzowie wyborów miss nie zobaczą kandydatek w bikini i sukniach wieczorowych. To pokłosie afery mailowej z grudnia 2017 roku.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rewolucja w wyborach miss. Koniec z pokazami strojów kąpielowych
Źródło: Getty Images
d2ejeiu

Nowa szefowa rady nadzorczej Miss America Organization i jednocześnie była Miss America z 1989 roku, Gretchen Carlson, obwieściła w programie "Good Morning America", że podczas ich konkursów piękności widzowie nie zobaczą dziewczyn w kostiumach kąpielowych. I właśnie również od określenia „konkurs piękności” chce odejść. „Nie będziemy już oceniać kandydatek pod kątem cech fizycznych” – kwituje była miss.

Również część, w której dziewczyny pokazują się w kreacjach wieczorowych, zostanie przeorganizowana. „Nie będziemy więcej oceniać kobiet po stroju wieczorowym, w którym się zaprezentują. Interesować nas będzie wyłącznie to, co płynie z ich ust, gdy będą mówiły o swoich inicjatywach społecznych” – tłumaczy Carlson. Dodaje, że niektóre zmiany mogą być ciężkie, ale jednocześnie cieszy się z tej rewolucji kulturalnej. Liczy również na to, że wybory przyciągną kandydatki z różnymi wymiarami i sylwetkami. Dalej mówi o otwartości, przejrzystości i że cieszy się z możliwości docenienia osiągnięć i talentów dziewczyn. W jej opinii, potencjalne kandydatki odstraszało chodzenie w szpilkach i bieliźnie przed większą publicznością.

W grudniu w Miss America Organization nastąpiło trzęsienie ziemi w związku z mailami, które wyciekły do opinii publicznej. Kierownictwo złożone z mężczyzn wymieniało się wiadomościami, w których drwili z wyglądu, intelektu i życia seksualnego byłych i obecnych miss. Jednej życzyli śmierci, wszystkie nazywali wulgarnie, a co do niektórych zastanawiali się, ilu partnerów łóżkowych do tej pory miały. Panów wymieniono na kadrę płci żeńskiej.

d2ejeiu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ejeiu

Podziel się opinią

Share
d2ejeiu
d2ejeiu