Trwa ładowanie...
d3s43n1

Rewolucja w wyborach miss. Koniec z pokazami strojów kąpielowych

Rewolucyjne zmiany w konkursie piękności Miss America. Przede wszystkim nie będzie to już konkurs piękności – tak określa zmiany nowa szefowa organizacji. Widzowie wyborów miss nie zobaczą kandydatek w bikini i sukniach wieczorowych. To pokłosie afery mailowej z grudnia 2017 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Takie widoki to już przeszłość w konkursie Miss America
Takie widoki to już przeszłość w konkursie Miss America (Getty Images)
d3s43n1

Nowa szefowa rady nadzorczej Miss America Organization i jednocześnie była Miss America z 1989 roku, Gretchen Carlson, obwieściła w programie "Good Morning America", że podczas ich konkursów piękności widzowie nie zobaczą dziewczyn w kostiumach kąpielowych. I właśnie również od określenia „konkurs piękności” chce odejść. „Nie będziemy już oceniać kandydatek pod kątem cech fizycznych” – kwituje była miss.

Również część, w której dziewczyny pokazują się w kreacjach wieczorowych, zostanie przeorganizowana. „Nie będziemy więcej oceniać kobiet po stroju wieczorowym, w którym się zaprezentują. Interesować nas będzie wyłącznie to, co płynie z ich ust, gdy będą mówiły o swoich inicjatywach społecznych” – tłumaczy Carlson. Dodaje, że niektóre zmiany mogą być ciężkie, ale jednocześnie cieszy się z tej rewolucji kulturalnej. Liczy również na to, że wybory przyciągną kandydatki z różnymi wymiarami i sylwetkami. Dalej mówi o otwartości, przejrzystości i że cieszy się z możliwości docenienia osiągnięć i talentów dziewczyn. W jej opinii, potencjalne kandydatki odstraszało chodzenie w szpilkach i bieliźnie przed większą publicznością.

W grudniu w Miss America Organization nastąpiło trzęsienie ziemi w związku z mailami, które wyciekły do opinii publicznej. Kierownictwo złożone z mężczyzn wymieniało się wiadomościami, w których drwili z wyglądu, intelektu i życia seksualnego byłych i obecnych miss. Jednej życzyli śmierci, wszystkie nazywali wulgarnie, a co do niektórych zastanawiali się, ilu partnerów łóżkowych do tej pory miały. Panów wymieniono na kadrę płci żeńskiej.

d3s43n1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3s43n1

Podziel się opinią

Share
d3s43n1
d3s43n1