Trwa ładowanie...

Robert Lewandowski broni żony. To są słowa kochającego męża

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski bardzo ostro odpowiedział hejterom swojej żony. Na Annę Lewandowską wylała się fala nieprzychylnych komentarzy po tym, jak tuż po porodzie pochwaliła się swoim płaskim brzuchem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Robert i Anna Lewandowscy wyglądają na szczęśliwą, kochającą się parę.
Robert i Anna Lewandowscy wyglądają na szczęśliwą, kochającą się parę.Źródło: Instagram.com
d136umd

Robert Lewandowski w wywiadzie udzielonym magazynowi "Playboy" po raz pierwszy nawiązał do sytuacji tuż po narodzinach córki, kiedy wiele osób krytykowało jego żonę. – Może chodzi o to, że zawsze szukamy jakiegoś usprawiedliwienia, żeby samemu poczuć się lepiej? Jak znajdziesz u drugiej osoby słabszy punkt, to od razu jesteś bardziej dowartościowany – skomentował piłkarz.

Zobacz też: Nowa klinika Beauty Skin w Warszawie już otwarta

Lewandowski przekonywał, że jego żona, publikując zdjęcia po porodzie, chciała zmotywować fanki do ćwiczeń i zdrowego trybu życia.
– Moim zdaniem Ania chciała pokazać, że nawet po ciąży można zachować formę i czuć się kobieco. Zawsze można dać z siebie więcej, ale nie trzeba tego robić na siłę. Najwyraźniej komuś się to nie podoba. Średnio mnie to obchodzi – podsumował.

d136umd

Jest to pierwszy raz, kiedy piłkarz wypowiedział się na temat hejtu, z jakim kilka miesięcy temu zmagała się jego żona. Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja, a już w czerwcu słynna trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym chwali się figurą niewiele różniącą się od tej sprzed ciąży.

– Opłaca się być aktywnym i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą, jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy - wbrew pozorom, nie jest łatwo! Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz - nic na siłę! – napisała wówczas Anna Lewandowska.

Jej wpis zebrał ponad tysiąc komentarzy. Wiele z nich było nieprzychylnych dla świeżo upieczonej mamy. Niektórzy argumentowali, że "zwykłe matki Polki" nie mają pieniędzy na opiekunki dla dzieci i w związku z tym nie mają czasu, by po porodzie zadbać o swoją sylwetkę, w związku z czym rady słynnej trenerki są oderwane od rzeczywistości. Wiele osób broniło jednak Lewandowskiej, zwracając uwagę na to, że sama napisała, by każda mama regenerowała się we własnym tempie.

d136umd

Zobacz też: Lewandowska oblegana przez tłum fanów pod TVN-em

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d136umd

Podziel się opinią

Share
d136umd
d136umd