Blisko ludziRoksana Węgiel współczuje Viki Gabor. Przesłała jej wiadomość

Roksana Węgiel współczuje Viki Gabor. Przesłała jej wiadomość

Roksana Węgiel współczuje Viki Gabor. Przesłała jej wiadomość
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
06.02.2020 08:21, aktualizacja: 06.02.2020 08:41

Roksana Węgiel i Viki Gabor to obecnie najpopularniejsze nastoletnie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Teraz gdy tę drugą zmogła choroba, starsza doświadczeniem koleżanka wysłała jej wyrazy wsparcia.

Viki Gabor miała być gwiazdą gali Bestsellery Empiku. Razem z Kayah planowała występ przed publicznością, ale coś pokrzyżowało jej plany. Zamiast zaśpiewać wspólny hit "Ramię w ramię", 12-latka została w domu – dopadł ją wirus.

"Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja, solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem" – skomentowała Kayah. "No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama... Zatem bez siostry nie tańczę..." – dodała.

Roksana Węgiel o Viki Gabor

Na imprezie pojawiła się za to Roksana Węgiel. Reporter portalu Jastrząb Post zapytał ją o Viki. – Ja też dowiedziałam się niedługo przed rozpoczęciem tej gali – wyjaśniła w krótkim wywiadzie. – Naprawdę Viki życzymy ci zdrowia, trzymaj się kochana. Buźka – powiedziała do kamery Węgiel, pokazując tym samym, że nie ma między nimi żadnej rywalizacji czy niechęci.

"Są takie chwile, gdy mimo najszczerszych chęci nie jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom..." – napisała na swoim profilu na Instagramie sama Gabor. Pozostaje trzymać kciuki, by młodziutka piosenkarka stanęła na nogi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl