Trwa ładowanie...

Blanka Lipińska o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. "Czy to jeszcze są dzieci?"

Wizerunek Roksany Węgiel od dawna budzi spore kontrowersje. Nie wszystkim podoba się, że 15-letnia dziewczynka stylizuje się na starszą, niż jest w rzeczywistości. Krytycznym okiem patrzy też na nią Blanka Lipińska. – Ona ubiera się w lateks, a lateks ma nieodpowiednie konotacje. Różowy, ale to wciąż lateks – oceniła
Share
Blanka Lipińska ocenia Roksanę Węgiel
Blanka Lipińska ocenia Roksanę WęgielŹródło: ONS.pl
d3yhn2m

Blanka Lipińska o Viki Gabor i Roksanie Węgiel

Pisarka nie zamierza pouczać Roxie, ani nieco młodszej od niej Viki Gabor, choć trochę ją to wszystko niepokoi.

d3yhn2m

– Jeżeli Viki Gabor albo Roksana Węgiel czują się z tym okej, to postępu nie zatrzymamy – stwierdziła. – Teraz dzieci rodzą dzieci. Teraz wiek inicjacji seksualnej obniżył się do 13. czy 14. roku życia. Ja się nie całowałam nawet wtedy! Trudno, że zmierzamy w taką stronę. (…) Trudno, taki mamy świat, taki mamy klimat, tylko pytanie, co to dziecko ma w głowie. Na ile to jest jeszcze dziecko? A może oni się szybciej rozwijają niż my w ich wieku? – zastanawia się.

Lipińska ma duże wątpliwości, czy zarówno Węgiel, jak i Gabor życie na świeczniku w takim momencie życia wyjdzie na dobre. – Czy to jest fajne w ogóle dla tej młodej osoby żyć w szambie, bo nie czarujmy się, show-biznes jest po prostu szambem, do którego zostały wrzucone. I tego im współczuję – powiedziała.

Zobacz także: Skuteczny sposób na oszczędzanie. Dominika Nawrocka podpowiada kobietom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yhn2m

Podziel się opinią

Share
d3yhn2m
d3yhn2m