Trwa ładowanie...
d2ey5rn

Roksana Węgiel zdradziła, jak jest traktowana przez nauczycieli

Roksana Węgiel zachwyciła cały świat swoim występem podczas Eurowizji Junior 2018. Szybko zyskała dużą popularność. Jej nowy singiel "Lay Low" okrzyknięto hitem. 14-latka mimo zobowiązań muzycznych, znalazła czas na podejście do egzaminów ósmoklasisty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel ma 14 lat
Roksana Węgiel ma 14 lat (East News)
d2ey5rn

Roksana Węgiel szczerze o szkole

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat i trzeba przyznać, że w młodym wieku rozpoczęła naprawdę spektakularną karierę. Teraz w rozmowie z Wideoportalem opowiedziała, jak postrzegają jej osobę, rówieśnicy i nauczyciele.

– Jeżeli chodzi o moich bliskich znajomych, rodzinę to totalnie nic się nie zmieniło. Tak mnie traktują, jak mnie traktowali przed Eurowizją, normalnie, tak jak zawsze – zdradziła wokalistka.

d2ey5rn

Przyznała również, że stosunek nauczycieli do niej nie zmienił się za bardzo. – Są wyrozumiali, ale traktują mnie tak, jak każdego ucznia. Jak mnie nie ma, to nie ma, że nie pisze sprawdzianu bądź kartkówki. Muszę wszystko nadrobić tak, jak każdy normalny uczeń – powiedziała piosenkarka.

14-latka powiedziała, że przed strajkiem nauczycieli, rzadko bywała w szkole, ponieważ intensywnie pracowała nad swoją debiutancką płytą. Krążek ma ukazać się w maju. – Nauka jest ważna, ale być może jest to moje pięć minut, które trzeba wykorzystać na maksa – uważa Roksana.

– Ostatnio w szkole byłam bardzo rzadko, ponieważ koncertowałam. Jestem w Warszawie, nagrywam różne rzeczy. Spędzam dużo czasu w studiu, ponieważ 10 maja ma być premiera mojej płyty. Także, to zależy od miesiąca - kwituje.

d2ey5rn

Źródło: wideoportal.tv

Zobacz także: Roztropna Roksana Węgiel zdradza: "Zawsze towarzyszy mi motywujący stres"

d2ey5rn

Podziel się opinią

Share
d2ey5rn
d2ey5rn