Trwa ładowanie...
d1k2bky

Roksana Węgiel szczerze o szkole. "Co będzie dalej, zobaczymy"

Roksana Węgiel wyrasta na gwiazdę polskiej sceny muzycznej. 14-latka wygrała już dziecięcą Eurowizję i ma poważne plany na najbliższą przyszłość. W wywiadzie dla Plejady przyznaje, że trudno jej łączyć karierę z nauką.
Share
Roksana Węgiel próbuje łączyć naukę z karierą
Roksana Węgiel próbuje łączyć naukę z karierąŹródło: ONS.pl
d1k2bky

Roksana Węgiel mimo młodego wieku cieszy się popularnością, której mogą zazdrościć jej dużo starsze koleżanki. 14-letnia wokalistka pochodzi z Jasła i tam uczęszcza do 8 klasy szkoły podstawowej. Jednak odkąd zyskała sławę, rzadko się tam pojawia.

Dziennikarz Plejady Michał Misiorek zapytał Roksanę, jak idzie jej nauka, kiedy większość swojego czasu poświęca na karierę. – Myślę, że jak na to, co teraz się u mnie dzieje, dobrze sobie radzę w szkole. Wiadomo, że nie mam jakichś wybitnych ocen, ale daję radę – odpowiada.

d1k2bky

14-latka przyznaje, że nie nadąża z przyswajaniem wiedzy. – Cały czas mam sporo nadrabiania. Jak tylko uporam się z zaległościami, to pojawiają się nowe – mówi. – Ale wierzę, że uda mi się normalnie skończyć podstawówkę, a co będzie dalej, zobaczymy. Może w liceum zdecyduję się na indywidualny tok nauczania? Tak byłoby mi chyba łatwiej – dodaje.

Węgiel stwierdza też wprost, że gdyby skupiła się w tej chwili wyłącznie na szkole i zaniedbała karierę, za parę lat nikt by o niej nie pamiętał.

Zobacz także: Zatrzymanie Jarosława B. Prawnik rzekomej ofiary o domniemanej pigułce gwałtu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1k2bky

Podziel się opinią

Share
d1k2bky
d1k2bky