Blisko ludziRozwiodła się i pokazała zdjęcia ze ślubu. Internauci zgodni: One wiedziały

Rozwiodła się i pokazała zdjęcia ze ślubu. Internauci zgodni: One wiedziały

TikTokerka po rozwodzie pokazała zdjęcia ze ślubu
TikTokerka po rozwodzie pokazała zdjęcia ze ślubu
Źródło zdjęć: © Unsplash.com, TikTok | Unsplash, TikTok

06.12.2021 17:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TikTokerka po rozwodzie odkryła niesamowitą rzecz, którą zauważyła na zdjęciach po dłuższym czasie. Kobieta twierdzi, że oznaki, iż jej małżeństwo jest skazane na porażkę, były widoczne już podczas uroczystości.

Ślub nie zawsze oznacza happy end, o czym przekonała się jedna z użytkowniczek TikToka. Już po rozwodzie do kobiety dotarło, że oznaki tego, iż nie trafiła na właściwą osobę, były widoczne w dniu wesela. Swoim odkryciem podzieliła się za pośrednictwem popularnej aplikacji.

TikTokerka prawdę o małżeństwie odkryła na ślubnych zdjęciach

Powodów, dla których okazuje się, że niestety nie trafiliśmy na bratnią duszę jest tyle, ile ludzkich historii. Niezgodność charakterów, inne wartości, czy nawet nie mogące dogadać się rodziny mogą stać się przyczyną rozpadu związku. Zakochani bardzo często na początku, pod wpływem uczucia, nie zwracają uwagi na poszczególne sygnały, które wychodzą na jaw w zderzeniu z prozą życia.

Nie inaczej było w przypadku tiktokerki, która jednak o swoim ślubie oraz rozwodzie chciała powiedzieć w zupełnie innym kontekście. Uroczystość mogła zostać odwołana, dzięki czemu kobieta uniknęłaby przykrych doświadczeń? Na to wskazują... zdjęcia.

- Kiedy nigdy nie powinnaś była wychodzić za mąż, co było widoczne na twarzach wszystkich, ale i tak to zrobiłaś - opisała wstawiony pokaz slajdów autorka tiktoka, który stał się viralem.

Trzeba przyznać, że rzeczywiście; "materiał dowodowy" pod postacią ślubnych fotografii mówi wiele o tym, jak związek rozwodniczki widzieli jej bliscy. Tylko dlaczego nikt nie powiedział jej wprost?

Wystarczy spojrzeć na miny druhen - mówią wszystko

Bardziej wymowny komentarz trudno będzie znaleźć. Na nagraniu, które udostępniła kobieta, wyraźnie widać, że, krótko mówiąc, jej wybranek nie przypadł do gustu najbliższym koleżankom panny młodej. Internauci w komentarzach prowadzili długą dyskusję na temat sytuacji, wyciągając różne wnioski.

"One wiedziały!" czy "No i to są prawdziwe przyjaciółki, które są z tobą bez względu na twoje głupie wybory" - dumają inni użytkownicy aplikacji pod nagraniem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także