Blisko ludziSąsiadka wezwała pogotowie, bo myślała, że Jan ma zawał. W jego mieszkaniu działo się coś innego

Sąsiadka wezwała pogotowie, bo myślała, że Jan ma zawał. W jego mieszkaniu działo się coś innego

Sąsiadka wezwała pogotowie, bo myślała, że Jan ma zawał. W jego mieszkaniu działo się coś innego
Źródło zdjęć: © Forum
Agata Porażka

09.11.2018 09:19, aktual.: 09.11.2018 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przerażona sąsiadka zadzwoniła na numer alarmowy bojąc się, że Jan, który mieszka obok, ma zawał. Kiedy jednak strażacy wyważyli drzwi, okazało się, że przyczyna jęków jest zupełnie inna.

- Kolację robiłam, bo już godzina 19 dochodziła. Nagle słyszę krzyki sąsiada z dołu. Tak się chłop darł, że aż po rurach niosło! - opowiada pani Krystyna z Goleniowa na łamach gazety "Fakt". - Bałam się, że sąsiad ma zawał i rozpaczliwie walczy o życie. Znam go od wielu lat i wiem, że ma kłopoty ze zdrowiem.

Pani Krystyna była zmartwiona stanem zdrowia swojego sąsiada Jana do tego stopnia, że zadzwoniła po odpowiednie służby i razem z mundurowymi oraz lekarzami weszli do mieszkania, z którego dobiegały niepokojące dźwięki. Nie spodziewała się jednak tego, co tam zastała.

- Jak wszyscy weszliśmy do środka, to aż się za głowy złapaliśmy! - kontynuuje opowieść kobieta. - Janek, bo tak ma na imię sąsiad, leżał spocony w łóżku, a obok niego jakaś pani. Młodsza od niego o kilkanaście lat! Oboje byli nagusieńcy, tak jak ich Pan Bóg stworzył. Okazało się, że oni tam seks uprawiali i tak wrzeszczeli - opowiada Pani Krystyna.

55-letni Jan tłumaczył, że nie usłyszał pukania, ponieważ wyciągnął z ucha aparat słuchowy. Zarówno on, jak i jego sąsiadka, wspominają sytuację z uśmiechem i nie mają do siebie żalu.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także