Trwa ładowanie...

Schowaj portfel do smartfona albo smartfon do portfela - przegląd najciekawszych modeli

Gdybyśmy mieli wymienić kilka rzeczy, bez których nie ruszamy się z domu, portfel byłby w ścisłej czołówce. Nosimy go ze sobą do pracy, na zakupy i na spotkania ze znajomymi. Cały czas mamy go przy sobie. Portfel wiele mówi o człowieku i choć zwykle nosisz go w torebce lub kieszeni, warto zadbać o to, by odpowiednio się prezentował, gdy już go wyciągniesz.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Schowaj portfel do smartfona albo smartfon do portfela - przegląd najciekawszych modeliŹródło: iStock.com
dgh3yed
dgh3yed

Poniżej prezentujemy kilka oryginalnych portfeli, które są nie tylko modne, ale i również praktyczne. Przede wszystkim liczy się wygoda.

Modniej znaczy skromniej
Jeszcze kilka lat temu modny portfel musiał być okazały. W dawnych czasach duże, grube, skórzane pugilaresy były domeną mężczyzn i kobiet o wysokiej pozycji społecznej, a z czasem chętnie sięgali po nie również przedstawiciele klasy średniej. Ta moda zaczyna powoli przemijać. Dziś, jeżeli nosisz portfel w kieszeni, to musisz postarać się, by był jak najmniej widoczny. Pozbywamy się więc plików starych rachunków, nieużywanych kart i walających się wszędzie drobniaków na rzecz karty płatniczej, by znacząco go pomniejszyć i uszczuplić. Warto pomyśleć o portfelu dopasowanym do rozmiaru dowodu rejestracyjnego, taki model przyda się głównie kierowcom.

Płać kartą z telefonu nie tylko Blikiem
Prawie wszystkie większe sklepy umożliwiają klientom płatność kartą. To niezłe udogodnienie dla osób, którym przeszkadza noszenie ze sobą portfela wypchanego drobniakami, a także dla tych, których irytuje odliczanie każdego grosza przy kasie. Podczas zakupów warto więc zadbać o to, by kartę mieć zawsze pod ręką. Dobrym sposobem będzie zaopatrzenie się w etui na telefon z wbudowanym schowkiem na karty. Dzięki temu idąc na przerwę w pracy lub na szybkie zakupy do pobliskiego sklepu, nie musisz nosić ze sobą całego portfela. Jeżeli nie jesteś przekonana co do tego pomysłu, bo boisz się, że karta wypadnie, bez obaw – jest odpowiednio zabezpieczona. Oczywiście w miarę potrzeby możesz wsunąć do kieszonki banknot na czarną godzinę lub kartę zniżkową do ulubionej sieci sklepów. Dzięki temu będziesz ją miała zawsze przy sobie, a przy okazji uchronisz swój telefon przed stłuczeniem.

Rozwiązanie bez kompromisów
Jeśli nie przekonuje cię portfel wbudowany w etui do smartfona, to może zainteresuje cię etui na smartfona wbudowane w portfel. Jeśli nie rozstajesz się ze swoją torebką na krok to wiesz, że znalezienie w niej dzwoniącego telefonu czasem może być bardzo kłopotliwe. Chowając smartfona do portfela ułatwisz poszukiwania i jednocześnie zabezpieczysz go przed zalaniem perfumami lub kosmetykami czy zarysowaniem ostrą krawędzią nakrętki. To portfel dla kobiet, które wolą być przygotowane na wszystko. Zmieszczą w nim nie tylko banknoty, monety i karty, ale również niezbędne dokumenty, rachunki i notatki. Nawet wypchany po brzegi nie wybrzusza się, zachowując naturalny kształt.

Nie tylko dla kobiet
Jeśli irytuje cię to, że twój partner notorycznie wypycha kieszenie spodni zbyt dużym portfelem, jest sposób również i na to. Cienkie portfele produkuje się również w wersji męskiej. Specjalne modele, pozbawione kieszonki na monety, a za to wyposażone w aż sześć małych kieszeni na karty i jedną dużą na banknoty, to rozwiązanie idealne dla osoby w ciągłym biegu, która musi mieć portfel zawsze przy sobie. Klasyczne kolory będą natomiast pasowały do wszystkich skórzanych dodatków.

Wielkość i zawartość portfela zależy od własnych preferencji, choć mamy tendencje do przeładowywania go niepotrzebnymi rzeczami. Dzięki nowoczesnym krojom i fasonom może być wyraźnie większy, a jednocześnie równie pojemny co starsze modele.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dgh3yed
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgh3yed