Trwa ładowanie...

Schudła prawie 61 kilogramów. "Kiedyś wymykałam się ze szkoły, żeby jeść"

Christina Jordan przeszła długą drogę, aby dotrzeć do momentu, w którym znajduje się obecnie. Zwrot w jej życiu nastąpił w dość tragiczny sposób.

Share
Christina schudła prawie 61 kilogramów
Christina schudła prawie 61 kilogramów Źródło: Instagram, fot: Christina Morgan
d4dgvxb

Christina Jordan ma 40 lat. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Jej życie nie zawsze jednak było w pełni szczęśliwe i świadome. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy o mały włos nie doszło do tragicznego wypadku, który byłby wynikiem zaniedbania o swoje zdrowie przez Christinę.

Nadwaga towarzyszyła jej od kiedy pamięta

Już w szkole Christina miała problemy z nadprogramowymi kilogramami. Spirala braku akceptacji ze strony rówieśników kończyła się tym, że kobieta pochłaniała jeszcze większe porcje, aby zajeść stres.

d4dgvxb

- Kiedyś wymykałam się ze szkoły, żeby jeść całą torbę bajgli w samochodzie - wspomina w wywiadzie dla Truly.

Christina od zawsze miała problemy z wagą YouTube
Christina od zawsze miała problemy z wagą Źródło: YouTube, fot: Truly, Christina Jordan

Sytuacja długo nie ulegała zmianie, z czasem Jordan zaakceptowała swoją sylwetkę na tyle, że nie zamierzała nic w niej zmieniać. Problem pojawił się kilkanaście lat później.

"To mogło się skończyć tragedią"

Wydarzenie miało miejsce, kiedy Christina była już mężatką. Jej otyłość sprawiła, że ​​straciła wzrok, podczas gdy niosła na rękach dziecko, idąc po schodach. Na całe szczęście, mimo upadku, maleństwu nie stało się nic poważnego - to był jednak wyraźny sygnał do tego, że kobieta musi coś w swoim życiu zmienić.

Ze wsparciem rodziny odmieniła swoje życie

Dość traumatyczne zdarzenie dało Jordan odpowiedniego motywacyjnego kopa, aby wciąć się za swoje zdrowie. Wraz z pomocą męża przestawiła się na zdrowsze posiłki. Zaczęła też gotować sama z nieprzetworzonej żywności. Wspólnie też odbywali coraz dłuższe spacery, a w momencie, kiedy kondycja Christiny na to pozwoliła, wykupili razem karnety na siłownię. Systematyczna praca opłaciła się. Kobieta zrzuciła prawie 61 kilogramów!

Christina Jordan schudła prawie 61 kilogramów Instagram
Christina Jordan schudła prawie 61 kilogramów Źródło: Instagram, fot: Christina Jordan

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj.

Lody a odchudzanie. Dietetyk obala popularny mit

d4dgvxb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dgvxb
d4dgvxb