Trwa ładowanie...
selma blair

Selma Blair pokazała syna. Arthur jest jej chlubą

Selma Blair ma stwardnienie rozsiane. Aktorka stawia czoła chorobie również ze względu na syna. Nie chce, by 8-letni Arthur przeżywał to, co się z nią dzieje.

Share
Selma Blair pokazała syna. Arthur jest jej chlubą
Źródło: Getty Images
d491gbp

Selma Blair jest bardzo szczera, jeśli chodzi o codzienne zmagania ze stwardnieniem rozsianym. Bardzo długo nie wiedziała, co jej dolega. Miała dość niepewności jako samotna matka. Często bywało tak, że nie była w stanie zajmować się swoim dzieckiem. Po tym, jak usłyszała diagnozę, mogła powiedzieć Arthurowi z czego wynika jej zachowanie.

Selma Blair – syn

#

Reakcja 8-latka rozłożyła Blair na łopatki. – Zapytał mnie, czy umrę. Kiedy powiedziałam, że nie, przyjął to spokojnie i wrócił do swoich zajęć – powiedziała w jednym z wywiadów aktorka. Nie spodziewała się, że Arthur zachowa się w taki sposób, ale bardzo jej wtedy ulżyło. Z powodu choroby Blair ma problemy z poruszaniem się, ale może liczyć na synka, który chętnie jej we wszystkim pomaga.

d491gbp

Jakiś czas temu gwiazda musiała poddać się specjalnej terapii. W tym celu wyjechała do ośrodka za miastem. Wtedy Arthurem zajął się jej były partner, z którym toczyła spór przed wykryciem u niej choroby. Na Instagramie wyraziła wdzięczność względem ojca swojego dziecka. Cieszyła się, że chłopiec nie zostanie sam. Dziś na Instagramie chwali się Arthurem, który zaprezentował jej pewną sztuczkę. To dziecko umie robić to, czego ja bym nigdy nie potrafiła – zachwyca się nim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak zbierać grzyby? Ekspert wyjaśnia, gdzie popełniamy błąd

d491gbp

Podziel się opinią

Share
d491gbp
d491gbp