Trwa ładowanie...

Siostry Bukowskie - kim są i na czym polega ich plan treningowy?

Siostry Bukowskie zasłynęły w głównej mierze dzięki mediom społecznościowym. Znane są one internautom przede wszystkim z promowania zdrowego stylu życia. Ich kanał na YouTubie obfituje w różnego typu porady z zakresu zdrowia, urody, diet i aktywności fizycznej. Dużą część pracy sióstr Bukowskich stanowi motywowanie i zachęcanie osób do zmiany swojego dotychczasowego stylu życia.

Siostry Bukowskie - kim są i na czym polega ich plan treningowy?Źródło: Instagram.com, fot: siostrybukowskie
d1mgis5
d1mgis5

Kim są siostry Bukowskie?

Dwuosobowy team sióstr Bukowskich tworzony jest przez: 24-letnią Martynę i dwa lata starszą od niej - Patrycję. Znane są one przede wszystkim ze swojej internetowej działalności. Od 2012 r. prowadzą bloga, promującego zdrowy styl życia.

Początkowo zaczęły swoją działalność od porad modowych dla dziewczyn w ich wieku. Z czasem postanowiły podzielić się przepisami i wskazówkami na temat zdrowego stylu życia. Jak same często podkreślają w wywiadach, decydującym czynnikiem, który skłonił je do założenia bloga, był brak perspektyw na rozwój w ich rodzinnej miejscowości.

Sport w życiu sióstr Bukowskich towarzyszył im od najmłodszych lat. Trenowały m.in. karate i koszykówkę.

Jedne z najsłynniejszych sióstr w Polsce udzielają się nie tylko na blogu i mediach społecznościowych, ale także na serwisie YouTube, w którym udostępniają filmiki swojego autorstwa z czterech różnych dziedzin: lifestylu, zdrowego jedzenia, odchudzania i codziennego życia.

d1mgis5

Dieta sióstr Bukowskich

Siostry Bukowskie udostępniają wiele różnego rodzaju przepisów dietetycznych. Na ich blogu można znaleźć przepisy na zdrowe desery, dania główne, przekąski i przystawki. Często podkreślają one konieczność picia co najmniej 2,5 litra wody dziennie.

Jedne z najsłynniejszych sióstr w Polsce zalecają także wyeliminowanie z diety soli na rzecz: pieprzu, czerwonej papryki i ziół. Oprócz tego na blogu sióstr Bukowskich można znaleźć wiele przydatnych wskazówek dietetycznych. Jedną z nich jest dodawanie do kawy mleka odtłuszczonego.

Są one także zwolenniczkami jedzenia warzyw w postaci nieprzetworzonej, ponieważ uważają, że mają one najwięcej wartości odżywczych. Co ciekawe, Martyna i Patrycja nie są zwolennikami całkowitej eliminacji niezdrowych przekąsek z diety. Uważają, że zjedzenie batonika raz na tydzień jest dozwolone.

Ćwiczenia sióstr Bukowskich

Na stronie internetowej i kanale YouTube sióstr Bukowskich oprócz przepisów i porad żywieniowych, można znaleźć także różnego rodzaju ćwiczenia m.in. na brazylijskie pośladki. Ćwiczenia te cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród kobiet, przy czym warto podkreślić, że Bukowskie zajmują się przede wszystkim motywowaniem kobiet do ćwiczeń i namawiają je do zmiany złych nawyków żywieniowych. Pełnią one również rolę motywatorów.

d1mgis5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mgis5