Snajper z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z Patrycją? Smutny powód

Snajper z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z Patrycją? Smutny powód

Zbyszek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z partnerką?
Zbyszek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z partnerką?
Źródło zdjęć: © Facebook
10.02.2023 11:40, aktualizacja: 10.02.2023 13:51

Zbyszek, czyli Snajper z "Chłopaków do wzięcia", od pewnego czasu był w szczęśliwym związku z Patrycją. Para zaręczyła się. Jednak, jak donoszą fani, już od dawna nie są razem. Ujawnili też powód, który może zasmucić.

Zbyszek to jeden z bohaterów głośnego serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna zdobył sławę w ostatnich sezonach programu, gdzie występował pod pseudonimem Snajper – powodem takiej ksywki miało być jego zamiłowanie do piłki nożnej.

Zbyszek z "Chłopaków do wzięcia" i Patrycja rozstali się? Fani mają teorię

Snajper z "Chłopaków do wzięcia", jak wszyscy bohaterowie, aktywnie szukał miłości. Wreszcie spotkał swoją wybrankę. Od pewnego czasu Zbyszek był w szczęśliwym związku z Patrycją, której oświadczył się na oczach widzów. Od tamtej pory para nie pojawiała się już w programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fani "Chłopaków do wzięcia" w jednej z grup facebookowych przekazali smutne wieści na temat Zbyszka i Patrycji. Para miała rozstać się ze sobą, na dodatek, jak przekonują fani, już dawno temu. Rzekomy rozpad związku miał być spowodowany powrotem Zbyszka do nałogu alkoholowego, o którym często opowiadał na antenie Polsat Play. Patrycja dała mu szansę na zmianę, jednak Snajper miał wrócić do picia.

Zbyszek ani Patrycja nie potwierdzili tej historii. W komentarzach w sieci fani programu jednak są przekonani, co do takiej wersji wydarzeń.

"Była informacja, że Patrycja go wyrzuciła, bo miała dość" - czytamy w jednej z opinii.

Ktoś inny donosi: "Snajper nie sprostał zadaniu i Patrycja go zostawiła. Tak na jakiejś grupie pisali. Już jakiś czas temu". "Już dawno nie są razem" - podkreślił kolejny użytkownik.

"Chłopaki do wzięcia" - o czym jest program?

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Serial jest emitowany na antenie Polsat Play już od 2012 roku. Opowiada on o osobach z miasteczek i wsi, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, a jednocześnie poszukują miłości.

Niektórym z bohaterów udało się spełnić swój cel - szczęściem cieszy się Bandziorek, który jest w związku z Danusią, Jaruś, który wziął ślub z Gosią czy Stefan, który jest zaręczony z Aldoną i spodziewa się z nią dziecka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta