Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Wszystko nagrała

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Wszystko nagrała

Karina z "Chłopaków do wzięcia" regularnie trenuje
Karina z "Chłopaków do wzięcia" regularnie trenuje
Źródło zdjęć: © Facebook
04.02.2023 12:27, aktualizacja: 04.02.2023 14:17

Karina Koch, jedna z bardziej popularnych bohaterek "Chłopaków do wzięcia", postanowiła przejść metamorfozę. Kobieta pochwaliła się ostatnio imponującym nagraniem, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Karina Koch jest bohaterką "Chłopaków do wzięcia", gdzie występuje razem z bratem, Stefanem. Dzięki serialowi rodzeństwo zdobyło ogólnopolską popularność.

Karina Koch robi pompki. Wszystko nagrała

Karina z "Chłopaków do wzięcia" jakiś czas ogłosiła, że planuje zadbać o swój uśmiech. "Ząb też niedługo będzie robiony. Już się cieszę, że za niedługo nie będę musiała ukrywać czy wstydzić się szczerego uśmiechu" - podkreśliła w poście opublikowanym na Facebooku. Oprócz tego Karina zdecydowała, że chce więcej ćwiczyć. "Jak zawsze w styczniu/lutym zaczynam trening. W tym roku nie mam zimowego tłuszczu do spalania, ale siła i kondycja spadła" - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karina mocno trzyma się postanowienia. Zamieściła na swoim profilu krótkie nagranie, w którym pokazuje, jak ćwiczy. Okazało się, że bohaterka "Chłopaków..." postanowiła robić pompki.

Karina pochwaliła się treningiem
Karina pochwaliła się treningiem© Facebook

"Wiem, że mam pokój do remontu, ale to nie takie proste... Dla wszystkich krytyków: Czekam na wasze filmiki. Nagrałam cztery filmiki, więc cztery serie i ten decyduję się wstawić, i nie robię tego dla szpanu, tylko by zmotywować innych do ćwiczeń, bo często mi ludzie piszą i dziękują za motywację. A szpan to będzie latem. Zaczęłam ćwiczyć dwa tygodnie temu i robiłam pięć, a teraz 15 i to dla mnie motywacja" - napisała Karina. Całe nagranie dostępne jest na jej facebookowym profilu.

Fani zachwalają Karinę z "Chłopaków...". Ćwiczą razem z nią

Fani mocno wspierają swoją ulubienicę z programu i dopingują ją do dalszych treningów. "Super. Dużo osób, co Cię krytykuje, pewnie nawet jednej pompki nie zrobi. Można? Można" - napisała jedna z użytkowniczek, "Niejednego faceta mogłabyś zawstydzić. Brawo za kondycję" - czytamy w komentarzach.

Internautki podkreślały też, że zdecydowały się ćwiczyć razem z Kariną. "Karinka, rozpoczęłam ćwiczenia razem z Tobą" - zapowiedziała inna. "Super, ja maks trzy zrobię, ale ja niedawno zaczęłam swoją przygodę ze sportem, dzięki Twoim filmikom, zmotywowały mnie"

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta