Blisko ludziSophie Turner zrobiła sobie krzywdę ekstremalną dietą. Nie miała okresu przez rok

Sophie Turner zrobiła sobie krzywdę ekstremalną dietą. Nie miała okresu przez rok

Nie miała okresu przez rok. Gwiazda była na ekstremalnej diecie
Nie miała okresu przez rok. Gwiazda była na ekstremalnej diecie
Źródło zdjęć: © Getty Images

07.03.2021 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Idealna figura, nieskazitelna cera, młodość, nietuzinkowe umiejętności, talent - to tylko kilka cech, które powinna mieć przyszła gwiazda Hollywood. Sophie Turner, czyli Sansa Stark z serialu "Gra o tron" przez wiele miesięcy poddawała się ekstremalnej diecie. W końcu jej organizm nie wytrzymał.

Sophie Turner udzieliła wywiadu "The Sunday Times". Aktorka i jej mąż zazwyczaj unikają opowiadania o swoim życiu prywatnym, ale temat, który poruszyła Turner, jest tak ważny, że postanowiła zabrać głos. Gwiazda zwierzyła się, że zmagała się z problemami zdrowotnymi. Chcąc osiągnąć i utrzymać idealną figurę stosowała się do restrykcyjnej diety. Podupadła na zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Sophie Turner mówi, że nie miała okresu przez rok

Kiedy przestała miesiączkować, poddała się terapii. Teraz wspomina, że ogromny wpływ na jej walkę o idealną figurę miały media społecznościowe. Jej umysłem zawładnęła chęć posiadania nieskazitelnego ciała. Liczyła kalorie, patrzyła na to, co jadła - bezustannie. Wyrzucała sobie, że np. zjadła orzechy. W walce o osiągnięcie równowagi wspomógł ją obecny mąż, piosenkarz Joe Jonas.

Jak wspominała w wywiadzie Sophie Turner, zaczynając spotykać się z Jonasem, miała nieuregulowane sprawy zdrowotne. Jej psychika siadała. Nie akceptowała swojego ciała. Oparcie znalazła w drugiej połówce. Jego cierpliwość i wsparcie zaprowadziły ją na dobre tory. Dziś Sophie Turner chce poinformować inne kobiety, aby miały więcej wyrozumiałości dla siebie i swojej fizyczności.

Turner zwierzyła się, że prawdopodobnie jej obecny mąż uratował jej wiele miesięcy temu życie.

Ślub i ciąża

Dziś Sophie Turner i Joe Jonas są szczęśliwym małżeństwem. Para doczekała się też potomka. Od początku skrzętnie ukrywali informacje o ciąży i porodzie.

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Sophie Turner urodziła 22 lipca 2020 r. w jednym ze szpitali w Los Angeles.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także