Blisko ludziSośnicka w domu miała już gotowy pokój dla dziecka. Mały lokator nigdy się nie zjawił

Sośnicka w domu miała już gotowy pokój dla dziecka. Mały lokator nigdy się nie zjawił

Sośnicka w domu miała już gotowy pokój dla dziecka. Mały lokator nigdy się nie zjawił
Źródło zdjęć: © Facebook

17.04.2021 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdzisława Sośnicka zachwyciła polską publiczność po raz pierwszy w 1971 roku, kiedy na festiwalu w Opolu wykonała utwór "Dom, który mam". Owacjom na stojąco niemalże nie było końca. I choć wydawało się, że przed utalentowaną piosenkarką wszystkie marzenia są na wyciągniecie ręki, to okazało się, że jedno pozostało poza zasięgiem. To dotyczące macierzyństwa.

Zdzisława Sośnicka możę się pochwalić imponującym dorobkiem muzycznym i karierą, której z pewnością zazdrości jej niejeden inny muzyk. Jak jednak mówi piosenkarka, choć jest zadowolona ze swojego życia i rzeczy, które udało się jej osiągnąć, to żałuje, że nigdy nie doświadczyła macierzyństwa. Początkowo wokalistka była zbyt skupiona na karierze, aby myśleć o dziecku. Potem natomiast, jak mówi Sośnicka, było już zwyczajnie za późno.

"Przez trzydzieści lat wstawałam rano i to, co mnie czekało, to kolejna podróż, próba, koncert i znowu podróż“ - wyznała piosenkarka w rozmowie z magazynem "Pani".

Kariera za cenę życia rodzinnego

Jak powiedziała Sośnicka, jej kariera rozwijała się kosztem rodziny. Dziś gwiazda przyznaje, że mimo sukcesów na scenie, nie czuje się w pełni spełniona jako kobieta. Wszystko właśnie przez brak potomstwa. Piosenkarka przyznaje, że zawsze zazdrościłą swoim koleżankom, którym udało się pogodzić życie prywatne z zawodowym.

- Zza szyb autobusu, którym jechałam na kolejny koncert, oglądałam rozświetlone okna domów i strasznie zazdrościłam ludziom, że siedzą sobie z rodziną, a ja znów gdzieś jadę - powiedziała Sośnicka na antenie Meloradia podczas audycji "Tu i teraz".

Gwiazda przyznaje też, że w jej i męża domu w Konstancinie czekał dziecięcy pokoik. Nigdy jednak nie pojawił się tam mały lokator.

Gdy po niemalże trzydziestu latach intensywnej pracy Zdzisława Sośnicka wreszcie powiedziała "koniec" i wycofała się z estrady, okazało się, że na zostanie matką nie ma już szans...

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podziel

cie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także