GwiazdyKoniec związku Jennifer Lopez. Czy Alex Rodriguez ma kochankę?

Koniec związku Jennifer Lopez. Czy Alex Rodriguez ma kochankę?

Power couple rozstali się kilka tygodni temu.
Power couple rozstali się kilka tygodni temu.
Źródło zdjęć: © Getty Images, Instagram.com

16.04.2021 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odkąd Jennifer Lopez rozstała się z narzeczonym, media na całym świecie próbują odkryć przyczynę wyjaśniającą, co poszło nie tak. W wielu artykułach zagranicznych pojawiają się pewne spekulacje i padło także jedno nazwisko – Madison LeCroy. Kim jest tajemnicza kobieta? Tabloidy mają własną teorię na ten temat.

W marcu tego roku świat obiegła informacja o o zerwaniu zaręczyn wpływowej pary. Lopez i Rodriguez jeszcze przez kolejne tygodnie próbowali walczyć o swój związek, ale niestety ich starania na nic się zdały. Para zaczęła się spotykać w 2017 roku, a po dwóch latach ogłosili zaręczyny. Huczny ślub miał mieć miejsce w czerwcu 2020 roku we Włoszech, lecz pandemia pokrzyżowała ich plany.

Sportowiec ma kochankę?

Już pierwsze plotki o rzekomym kryzysie w związku gwiazdy muzyki pop i bejsbolisty zaczęły pojawiać się w lutym tego roku. Obserwatorzy pary zauważyli, że narzeczeni przestali wrzucać wspólne zdjęcia, a także rzadko pojawiają się publicznie. Po pewnym czasie polecieli na Dominikanę, ale mimo okazywanych sobie czułości, Lopez i Rodriguez nie wyglądali na szczęśliwych.

Ostatecznie w miniony czwartek eksnarzeczeni wydali oficjalne oświadczenie, w którym wszystko wyjaśnili i potwierdzili obawy fanów. Napisali w nim, że mimo chęci i podjęcia kilku prób ratowania związku, zdecydowali się rozstać. Zapewnili jednocześnie, że najlepiej dogadują się jako przyjaciele i zamierzają dalej ze sobą współpracować.

Coraz częściej pojawiają się plotki o rzekomym romansie Alexa Rodrigueza z celebrytką Madison LeCroy. Najbardziej znana jest z udziału w reality show "Southern Charm" w amerykańskiej stacji Bravo. 31-letnia kobieta samotnie wychowuje kilkuletniego syna Hudsona. Oliwy do ognia dolał ostatni odcinek sezonu programu, w którym nawiązała relację z "pewnym bejsbolistą": "Skontaktował się ze mną i wymieniliśmy prywatne wiadomości, ale to by było na tyle... Nigdy go nie widziałam ani nie dotknęłam".

LeCroy w rozmowie z "Page Six" przyznała, że miała na myśli Alexa Rodrigueza, ale jednocześnie zarzekała się, że nie nawiązali romansu. Sam zainteresowany odpowiedział z kolei, że nie zna 31-latki. Według informatora sprawa na tyle zniesmaczyła Lopez, że postanowiła zerwać zaręczyny. Na razie ani piosenkarka, ani sportowiec nie odnieśli się do podobnych rewelacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także