Trwa ładowanie...

Była pierwszą żoną słynnego chodziarza. Co słychać u Agnieszki Korzeniowskiej?

Robert Korzeniowski aż trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jednak najwięcej emocji wzbudzał jego pierwszy rozwód z żoną Agnieszką. Media nie dawały parze spokoju, a porzucona kobieta nie kryła swojego rozgoryczenia postępkiem męża. Ich batalia sądowa trwała ponad 2 lata.

Robert i Agnieszka Korzeniowscy uchodzili za zgraną parę.Robert i Agnieszka Korzeniowscy uchodzili za zgraną parę.Źródło: AKPA
d2cmbfs
d2cmbfs

Burzliwe życie chodziarza było przez pewien czas tematem numer jeden w polskich mediach. Głównie za sprawą jego pierwszego rozwodu, który ciągnął się w nieskończoność. Wielu wielbicieli Korzeniowskiego nie mogło uwierzyć w to, że ich idol porzucił żonę i córki dla innej kobiety.

Medialne rozstanie Korzeniowskich

Robert i Agnieszka Korzeniowscy byli przez wiele lat uznawani za wspaniały duet. Żona wspierała chodziarza w jego karierze i zawsze pojawiała się na wszelkich imprezach sportowych. Wspólnie doczekali się dwóch córek: Angeliki i Rozalii. Cała rodzina razem podróżowała na zawody, aby mogli być jak najdłużej razem. Nic nie zapowiadało końca sielanki.

Agnieszka Korzeniowska zajmowała się sprawami biznesowymi męża, w tym także negocjowała kontrakty reklamowe. W 2009 roku po ponad 20 latach wspólnego życia, Korzeniowski odszedł od żony i dzieci. Okazało się, że głównym powodem była inna kobieta Magdalena Kłys, którą sportowiec poznał podczas wycieczki do Afryki. Rozstanie i wyprowadzka męża spadły na Korzeniowską jak grom z jasnego nieba. Nie ukrywała wówczas swojego rozgoryczenia.

d2cmbfs

Porzucona żona musiała korzystać z pomocy psychologa. Nie wiedziała też, jak powiedzieć córkom o zaistniałej sytuacji. Po pewnym czasie kobieta zrozumiała, że w małżeństwie z chodziarzem całkowicie zapomniała o sobie i własnych potrzebach. Postanowiła skupić się na swoim życiu. W rozmowach z mediami przyznawała, że jej były mąż wcale nie interesował się córkami.

Nowe życie Agnieszki Korzeniowskiej

Na początku 2011 roku Robert Korzeniowski z nową partnerką doczekał się syna Franciszka. Jednak sprawa rozwodowa była w toku, bo Agnieszka nie zamierzała odpuścić. Chodziarzowi zależało na uznaniu rozwodu bez orzekania o winie, na co nie chciała się zgodzić żona. Jeszcze w tym samym roku Korzeniowska odeszła z firm prowadzonych przez sportowca, bo nie wyobrażała sobie dalszej współpracy. W końcu byli małżonkowie doszli do porozumienia i pod koniec 2011 roku miała miejsce ostatnia sprawa rozwodowa.

Po pewnym czasie Agnieszka Korzeniowska zdecydowała się założyć własny biznes, czyli gabinet medycyny estetycznej w Izabelinie. "Pomagam kobietom i mężczyznom zachować zdrowy, młody wygląd. Zaczynam więc pracować dla siebie i jestem szczęśliwa" - powiedziała na początku nowej drogi. Była żona chodziarza dba o swoją prywatność i nie pokazuje szczegółów ze swojego życia prywatnego.

d2cmbfs
Agnieszka Korzeniowska Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Sławomir Broniarz o powrocie do szkół. Uzależnia go od szczepień

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2cmbfs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cmbfs