Trwa ładowanie...
d1506yp

"Starość i tak przyjdzie, ale dlaczego nie później". Tamara Arciuch majstruje na twarzy

Gwiazdki nie lubią chwalić się z korzystania z zabiegów na twarz. Zapytane o nawet najmniejszą interwencję od razu mówią, że to rola genów i dobrego odżywiania. Innego zdania jest Tamara Arciuch. Aktorka pochwaliła się w sieci ciekawym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka niedługo skończy 43 lata
Aktorka niedługo skończy 43 lata (Instagram.com)
d1506yp

Za kilka dni Tamara Arciuch skończy 43 lata (24 marca). Po partnerce Bartłomieja Kasprzykowskiego w ogóle nie widać tego wieku. Mogłybyśmy napisać, że wpływ na to ma dobra dieta, regularne ćwiczenia i świetne geny. Ale jest jeszcze jeden czynnik, który powoduje znakomity wygląd aktorki. Tamara na swoim profilu w sieci właśnie pochwaliła się z korzystania z zabiegów laserowych.

Arciuch skorzystała z lasera frakcyjnego. Usuwa on zmarszczki, bruzdy, przebarwienia naczyniowe czy blizny potrądzikowe. Cena zabiegu, który należy powtórzyć nawet i 5 razy jest dość oszałamiająca. Bo za jedną sesję należy zapłacić nawet i 2500 zł. I choć aktorka pokazując swoją metamorfozę "przed" i "po" możliwe, że lokowała salon medycyny estetycznej. To bardzo nam się podoba, że gwiazda nie wstydzi się przyznawać do takich zabiegów.

Instagram.com

"Tak było, a tak jest. Skóra jeszcze zaczerwieniona (na zdjęciu po prawej cienka warstwa podkładu), ale napięta i gładka jak nigdy! Laser frakcyjny naprawdę odmładza skórę! Trzeba tylko być cierpliwym" - skomentowała zdjęcie aktorka. I dodała, że to ważne, aby zabieg wykonał lekarz. Arciuch przyznała się, że jest już po trzeciej sesji. "Nie ma się co oszukiwać, zabieg boli i potem przez 3-4 dni wygląda się strasznie. Naprawdę strasznie. Ale potem zmarszczki dosłownie znikają. Efekt uboczny to zaczerwieniona dość mocno skóra, wymagająca natłuszczania i przez 3 miesiące zakaz wychodzenia na słońce" - dodaje Arciuch. Fani w komentarzach pochwalili jej wygląd cery. "Była pani piękna i jest piękna" - pisze jedna z użytkowniczek.

d1506yp

Nie wszyscy jednak pochwalili korzystanie z lasera. Część internautów napisała, że to bolesny zabieg, którego efektów nie widać po upływie kilkunastu miesięcy. Tamara dodała, że "jeżeli można skorzystać z dobrodziejstw technologii", to ma zamiar to robić. "Nie zamierzam robić sobie operacji plastycznych. Dbam o kondycje skóry. Starość i tak przyjdzie, ale dlaczego nie później" - wyznaje Tamara.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1506yp

Podziel się opinią

Share

d1506yp

d1506yp