Straciła prawie wszystko. Ostatnio życie jej nie oszczędza

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. AKPA
TVP, fryzura, warkocz, portret, Anna Powierza
scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. AKPA TVP, fryzura, warkocz, portret, Anna Powierza
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

15.06.2023 10:52, aktual.: 15.06.2023 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na gwiazdę "Klanu" spadło ostatnio wiele nieszczęść. Chociaż aktorka była bliska załamania, powoli udaje się jej odzyskać równowagę. W jednym z wywiadów Anna Powierza, opowiedziała, co pomogło jej przetrwać trudny czas.

Anna Powierza zdobyła popularność dzięki roli Czesi w serialu "Klan". Aktorka znana jest nie tylko z telewizji, ale także występów teatralnych. Niestety niedawno 44-latka przyznała, że straciła pracę w teatrze. To jednak nie wszystkie nieszczęścia, które w ostatnim czasie spotkały gwiazdę.

Rozstała się z partnerem, dowiedziała się o chorobie

Anna Powierza w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła, że rozeszła się z wieloletnim partnerem. Aktorka ma za sobą kilka nieudanych związków, jednak za każdym razem starała się poskładać złamane serce. Nie pomagały jej problemy ze zdrowiem, które pojawiły się po urodzeniu córki. Powierza zmagała się z 30-kilogramową nadwagą. Mimo wielogodzinnych treningów i diet nie mogła zgubić dodatkowych kilogramów. Jak się później okazało, aktorka cierpi na insulinooporność i choroby tarczycy.

Wkrótce problemy zaczęły się piętrzyć

W wywiadzie dla "Świata Seriali" Anna Powierza powiedziała o kolejnych, przykrych sytuacjach, które ją spotkały.

- Straciłam dom rodzinny, odeszła przyjaciółka. Tracę też ważną dla mnie pracę. Będziemy grać ostatni spektakl SPA, czyli "Salon ponętnych alternatyw" w Teatrze Kamienica - mój pierwszy spektakl teatralny, jaki miałam zaszczyt grać na scenie! Chwilkę przed datą ostatniego spektaklu zmarł Emilian Kamiński, bardzo ważny dla mnie człowiek. Mój teatralny tata, który zaprosił mnie na scenę i wszystkiego o teatrze nauczył.

Jakby tego było mało, gwiazda "Klanu" poinformowała, że niedługo po tym, jej ukochane zwierzęta straciły życie.

- Żegnałam się z ludźmi, miejscami, sprawami, które do tej pory były dla mnie bardzo ważne. Umarły moje konie, wszystkie. Całe życie byłam jeźdźcem, koniarą, każdą wolną chwilę spędzałam w stajni. A teraz koniec - żaliła się aktorka. 

Aktorka znalazła siłę, by przetrwać

Anna Powierza przyznaje, że miniony rok był dla niej trudny, jednak dzięki wsparciu bliskich osób i zmianie trybu życia, udało jej się stanąć na nogi. 

- Nawet małe zmiany nie są łatwe, a u mnie wywróciło się dokładnie wszystko. Nie był to jednak czas na załamanie się, cierpienie, żałowanie tego, co odchodziło. Paradoksalnie czułam wolność - powiedziała w wywiadzie z "Twoim Imperium’.

Gwiazda "Klanu" znalazła spokój w aktywnościach fizycznych, zwłaszcza w pływaniu.

- Dużo pływałam. Zanurzenie pod wodę, ta cisza, były dla mnie wielkim ukojeniem. Jednocześnie ruch, ból mięśni, pokonanie fizycznej słabości, dawało mi poczucie kontroli, sprawczości, tworzenia czegoś. Nagrodą było na koniec uderzenie endorfin

Powierza otwarcie opowiedziała o depresji

Aktorka czynnie prowadzi swoje social media, obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 47 tys. fanów. W styczniu 2023 roku, w jednym z wpisów Powierza otwarcie opisała stany depresyjne, których doświadczyła w przeszłości. Gwiazda przyznała, że gdyby nie przyjaciele i farmakoterapia, nie wiedziałaby, jak się pozbierać.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także