Stylistka oceniła suknie ślubne Cichopek. Która lepsza?
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie "tak". Gwiazda Polsatu w tym wyjątkowym dniu zaprezentowała dwie suknie ślubne w zupełnie różnym klimacie. Stylistka Iwona Jankowska nie ma wątpliwości, która z nich lepiej wpasowała się w charakter uroczystości i zgrała z charakterem prezenterki.
To było jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w świecie show-biznesu. W sobotę 25 października Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzięli ślub. Na tę okazję para wynajęła cały hotel, który położony jest wśród przyrody, a konkretnie w otulinie Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie.
Na uroczystość zostało zaproszonych 140 gości, a wśród nich znaleźli się m.in. Joanna i Jacek Kurscy, a także koledzy i koleżanki ze stacji Polsat – Mateusz Gessler, Agnieszka Hyży w towarzystwie męża Grzegorza Hyżego czy Aleksander Sikora. Wszyscy relacjonowali huczną zabawę w mediach społecznościowych. Stąd wiemy, że Katarzyna Cichopek zaprezentowała tego dnia aż dwie suknie ślubne.
Dominika Serowska o kontaktach z Katarzyną Cichopek, związku z Marcinem i planach na przyszłość.
"Doskonale dopasowana do sylwetki"
Prowadząca "Halo tu Polsat" wybrała kreacje od Violi Piekut. Pierwsza z nich wyróżniała się niebanalną elegancją. – Wśród projektów z mojej kolekcji właśnie ta suknia od razu przyciągnęła uwagę Katarzyny. Znalazła w niej to, co bliskie jej estetyce – spokój formy, kobiecą energię i nowoczesną elegancję – powiedziała projektantka w rozmowie z Pudelkiem.
– Kasia Cichopek od dłuższego czasu ubiera się znakomicie. Tutaj nie było wyjątku. Pierwsza suknia doskonale dopasowana do jej sylwetki – krój syrenki spowodował, że Kasia zyskała dodatkowe centymetry. Znaczenie miało wszystko: rozszerzone ramiona, kopertowy dekolt i po prostu bajeczne drapowanie. Minimalizm, jaki został zastosowany w tej stylizacji, zachwyca – oceniła stylistka i ekspertka ds. wizerunku osobistego Iwona Jankowska.
Stylistka ocenia suknie ślubne Katarzyny Cichopek
Katarzyna Cichopek w trakcie wieczoru zaskoczyła drugą stylizacją. Nie zdecydowała się jednak na efektowną mini, co aktualnie jest w trendach, lecz kreację z konstrukcyjną, gorsetową górą.
– Druga stylizacja była zdecydowanie bardziej awangardowa. Zupełnie inny klimat, pojawiły się wycięcia. Osobiście mam wewnętrzny problem, czy aby pasuje do całej otoczki i samej Kasi, która na moje oko bardzo ceni klasykę. Nie mniej wyglądała zjawiskowo – podsumowała Jankowska.
Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.