Blisko ludziStylistka o butach gwiazd na Telekamerach 2021. Krótki, ale dosadny komentarz

Stylistka o butach gwiazd na Telekamerach 2021. Krótki, ale dosadny komentarz

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Źródło zdjęć: © East News

11.03.2021 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Domaradzka to polska stylistka i komentatorka modowa. Ekspertka oceniła stylizację gwiazd na gali Telekamer 2021. Dostało się Katarzynie Zielińskiej, Małgorzacie Sosze oraz Julii Kamińskiej. Domaradzka napisała, że sandałki, które wybrały są już passe.

Telekamery to jedne z najważniejszych nagród telewizyjnych w Polsce. Statuetki rozdano w takich kategoriach jak najlepsza aktorka i aktor, serial, osobowość telewizyjna czy juror. Przyznano także wyróżnienia specjalne. Nagrody odebrali Małgorzata Socha i Maciej Stuhr. Złotą Telekamerę odebrał Mikołaj Roznerski i obsada serialu "Lombard. Życie pod zastaw".

Stylizacje na Telekamerach 2021

Choć uroczystość była mocno okrojona przez pandemię koronawirusa, gwiazdy robiły, co mogły, aby zabłysnąć na gali. Znana stylistka krytycznie oceniła stylizację Katarzyny Zielińskiej, Małgorzaty Socha czy Julii Kamińskiej. Napisała, że pokazały się w staroświeckich sandałach. Uznała, ze buty te są nieadekwatne do czasów, w których żyjemy. "Wyłam ze śmiechu" - napisała do Domaradzkiej fanka.

Dalej stylistka zaznaczyła, że takim sandałkom mówimy stanowcze: "nie".

Jej obserwatorki od razu poprosiły o sprostowanie. Zapytały, co zatem powinna założyć dziś gwiazda na czerwony dywan. Domaradzka podkreśliła, że aktualnie są na czasie buty z kwadratowym czubkiem lub z siateczki. Dodała, że warto zwrócić uwagę na buty ozdobione łańcuszkami.

"Nadal nosimy sandałki z paseczkami, ale z kwadratowym wykończeniem podeszwy" – wyjaśniła.

Telekamery 2021 – krótka historia

Telkamery mają już ponad dwudziestoletnią historię. Po raz pierwszy wręczenie statuetek odbyło się 16 stycznia 1998 r. Nagrody są rozdawane przez magazyn telewizyjny Tele Tydzień za osiągnięcia telewizyjne, a laureatów wybierają czytelnicy, którzy głosują za pomocą SMS-ów albo online – za pośrednictwem strony internetowej.

Stylistka krytykuje buty gwiazd na Telekamerach 2021
Stylistka krytykuje buty gwiazd na Telekamerach 2021© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (428)
Zobacz także