Blisko ludziPierwsze małżeństwo Sylwii Gliwy skończyło się skandalem. Patrzcie, kogo ściskała za rękę

Pierwsze małżeństwo Sylwii Gliwy skończyło się skandalem. Patrzcie, kogo ściskała za rękę

Sylwia Gliwa ma nową miłość?
Sylwia Gliwa ma nową miłość?
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. ZS

16.05.2022 12:08, aktual.: 16.05.2022 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Gliwa pojawiła się imprezie u boku mężczyzny. Aktorka pozowała w blasku fleszy, trzymając partnera za rękę. Czyżby gwiazda serialu "Na Wspólnej" odnalazła miłość?

Oficjalne premiery nowych miejsc na imprezowej mapie Polski to wydarzenia, które przyciągają wiele celebrytów. Dzięki fotorelacji z otwarcia klubu możemy dowiedzieć się, że Sylwia Gliwa najwyraźniej nie ogląda się już za siebie i zaczyna nowy rozdział swojego życia. Kim jest wybranek aktorki?

Pierwszy związek zakończył się rozwodem

Sylwia Gliwa 27 sierpnia 2011 roku poślubiła dziennikarza i kierowcę rajdowego Marcina Biernackiego. Rok później na świat przyszedł syn pary. Niestety związek ten nie przetrwał próby czasu. W 2019 roku pojawiły się pierwsze plotki o rozwodzie, co szybko zostało potwierdzone. Rozstanie nie obeszło się bez skandalu - Biernacki oskarżał Gliwę o przemoc domową. Aktorka bardzo trudno zniosła tę sytuację, co jest w zupełności zrozumiałe. Na szczęście ten etap ma już za sobą. Teraz jest szczęśliwa w związku z innym mężczyzną.

Nazwisko obecnego partnera było znakiem

Sylwia nie kryje się już, że jest w związku. Partnerem aktorki jest Bogumił Zięba, z którym zaczęła spotykać się w 2021 roku. Co ciekawe, nazwisko jest dla Gliwy szczególnie bliskie, gdyż dokładnie takie samo ma jej serialowa postać!

- To zabawne, tyle lat ciągnie się za mną ta Zięba na ekranie, a jakby tego było mało to i w życiu. Ciekawy zbieg okoliczności. Coś musi być na rzeczy. Czyżby przeznaczenie? - wyznała w jednym wywiadów.

Według informacji zdobytych przez Pomponika para poznała się na Instagramie. Jak widać ich związek rozkwita - ostatnie wspólne wyjście na otwarcie nowego klubu jest tego doskonałym potwierdzeniem. Zarówno Sylwia, jak i Bogumił pozowali przed paparazzi z uśmiechami na twarzach.

Sylwia Gliwa z partnerem na otwarciu klubu
Sylwia Gliwa z partnerem na otwarciu klubu © AKPA | AKPA

- Po prostu lubimy swoje towarzystwo. Nie nudzimy się, rozmawiamy, lubimy grać w tenisa, często wyjeżdżamy, zwiedzamy, lubimy sport, więc motywujemy się do ćwiczeń. Kiedy mamy czas, robimy wypad na rowery, jeździmy wówczas po kilka godzin. Lubimy dobre kino i dobrą muzykę. Ja gotuję, on zmywa. W tym związku jest sporo zdrowego balansu - przyznała gwiazda "Na Wspólnej" dla jednego z internetowych portali.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (98)
Zobacz także