Trwa ładowanie...

Pierwszy raz ożenił się, mając zaledwie 20 lat. Oto wszystkie związki Johnny'ego Deppa

Proces Amber Heard oraz Johnny'ego Deppa już przeszedł do historii. To z pewnością najgłośniejsze rozstanie aktora, choć nie pierwsze. Z kim jeszcze spotykał się jeden z głównych bohaterów "procesu dekady"?

Share
Wszystkie związki Johnny'ego Deppa Wszystkie związki Johnny'ego Deppa Źródło: Getty Images, fot: Getty Images
d2dq2r7

Choć ma już 59 lat, wciąż jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Johnny Depp ma za sobą kilka dłuższych związków, choć z pewnością, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, to właśnie relacja z Amber Heard zostanie najbardziej zapamiętana przez jego fanów. W pierwszym poważnym, scementowanym węzłem małżeńskim, związku znalazł się, mając zaledwie 20 lat. Później spotykał się jeszcze z wieloma znanymi kobietami.

Wszystkie związki Johnny'ego Deppa

Lori Anne Allison

Lori była pierwszą prawdziwą miłością Johnny'ego. Para pobrała się w 1986 roku. Małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Z biografii autorstwa Matta Greena "The Amazing Life of Johnny Depp" dowiemy się, że Lori była siostrą basisty, z którym Depp grał w zespole. Pierwsza żona przyszłego aktora była od niego starsza o pięć lat.

Lori przygląda się procesowi Amber i Johnny'ego. Podkreśla, że nie ma byłemu mężowi nic do zarzucenia i z pewnością nigdy nie podniósłby ręki na kobietę.

d2dq2r7

Sherilyn Fenn

Jeżeli jesteśmy miłośnikami kultowego serialu "Twin Peaks", z pewnością rozpoznamy kolejną ukochaną Deppa. Sherilyn Fenn zaczęła spotykać się z Johnnym pod koniec lat 80. ubiegłego wieku. Krążyły plotki, że para się zaręczyła, jednak nigdy nie zostały one potwierdzone. Mimo rozstania obydwoje pozostają w dobrych relacjach. Fenn również stoi murem za aktorem. "Był moją pierwszą miłością" - przeczytamy u Sherilyn na Instagramie.

Jennifer Grey

Choć spotykali się dość krótko, ich związek był intensywny i dość burzliwy. Para była nawet zaręczona, choć do następnego kroku nigdy nie doszło. Aktorka znana m.in. z "Dirty Dancing" przyznała niegdyś w wywiadzie, że widziała w Deppie swój ideał mężczyzny. W pamiętnikach Grey, które zostały wydane na początku afery z Amber Heard, pojawiły się wspomnienia dotyczące tego, że Johnny był w niej szaleńczo zakochany, przez co potrafił robić sceny zazdrości. Mimo wszystko Jennifer twierdzi, że życzy byłemu narzeczonemu wszystkiego, co najlepsze, a proces łamie jej serce.

Johnny Depp i Jennifer Grey Getty Images
Johnny Depp i Jennifer Grey Źródło: Getty Images, fot: Vinnie Zuffante

Winona Ryder

Związek Winony i Johnny'ego wywoływał ogromne emocje. Para spotykała się od 1989 do 1993 roku. Aktor nie tylko oświadczył się ukochanej, lecz także wykonał sobie tatuaż, symbolizujący jego miłość do Ryder. Niestety do ślubu nie doszło, a uczucie wygasło.

Johhny Depp i Winona Ryder na 48. rozdaniu Złotych Globów w 1991 roku Getty Images
Johhny Depp i Winona Ryder na 48. rozdaniu Złotych Globów w 1991 roku Źródło: Getty Images, fot: Ron Galella, Ltd.

Juliette Lewis

Choć ich romans trwał zaledwie chwilę, nie obyło się bez medialnego echa. Lewis i Depp poznali się podczas zdjęć do filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a" w 1993 roku. Juliette chwilę przed tym, jak zaczęła umawiać się z Johnnym, zakończyła poprzedni romans z Bradem Pittem.

Kate Moss

To kolejny nieco dłuższy związek aktora, który wzbudził świecie show-biznesu niemałe emocje. Para spotkała się od 1994 do 1998 roku - w tym czasie ich nazwiska praktycznie na okrągło pojawiały się w prasie. Wśród wielu osób uczucie Moss i Deppa wzbudzało kontrowersje. Supermodelka wciąż powtarzała jednak, że nikt inny nie potrafił się nią tak zaopiekować, jak Johnny. Kate podkreślała, że ukochany był świadom jej problemów emocjonalnych i zawsze był dla niej ogromnym wsparciem.

Vanessa Paradis

Poznali się w Paryżu, podczas zdjęć do "Dziewiątych wrót" Romana Polańskiego. Johnny przyznał, że była to niemal miłość od pierwszego wejrzenia. W 1999 roku na świat przyszła córka pary, w 2001 urodził się Jack. Związek Paradis i Deppa przetrwał 14 lat.

Johnny Depp i Vanessa Paradis w 2004 roku Getty Images
Johnny Depp i Vanessa Paradis w 2004 roku Źródło: Getty Images, fot: Jeff Kravitz

Amber Heard

Ostatni związek Deppa należy do najgłośniejszych ze względu na trwającą od lat sądową batalię. Obecna rozprawa transmitowana jest na żywo i przyciąga wielu widzów. W sprawie zachowania zarówno Heard jak i Deppa głos zabierają m.in. psycholodzy i eksperci od mowy ciała z całego świata.

Johnny Depp i Amber Heard w 2015 roku Getty Images
Johnny Depp i Amber Heard w 2015 rokuŹródło: Getty Images, fot: Venturelli

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Proces dekady" tylko pomoże Johnny'emu Deppowi? "Oceniam, jakim jest aktorem, a nie człowiekiem"

d2dq2r7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dq2r7
d2dq2r7