Trwa ładowanie...
d13pdum

Szczegóły rozstania Diany i Karola. Królewski fotograf przewidział koniec związku

Małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola skończyło się na długo przed rozwodem. Jeden z królewskich fotografów, Arthur Edwards, wyjawił dokładny moment, w którym zauważył, że to koniec związku książęcej pary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fotograf rodziny królewskiej zdradza szczegóły rozstania Diany i Karola
Fotograf rodziny królewskiej zdradza szczegóły rozstania Diany i Karola (ONS.pl)
d13pdum

Edwards przyznał w rozmowie z serwisem "Yahoo", że pierwsze sygnały świadczące o zbliżającym się końcu małżeństwa Karola i Diany zauważył już podczas podróży do Indii w lutym 1992. – Książę chciał pocałować małżonkę podczas meczu polo. Ta zaś odwróciła głowę – relacjonuje fotograf.

Podczas tej samej podróży Diana została sfotografowana przy Taj Mahal sama, bez męża. Zdaniem Edwardsa bliscy współpracownicy rodziny królewskiej już wtedy podejrzewali, że książę wcale nie miał ochoty na wspólną podróż do Indii i nie zależało mu na zdjęciu u boku żony.

Księżna Diana przy Taj Mahal w Indiach Forum
Księżna Diana przy Taj Mahal w Indiach

Oficjalnie rozwód Diany i Karola sfinalizowano w sierpniu 1996 roku, jednak już cztery lata wcześniej para żyła w separacji.

d13pdum

Jeśli wierzyć spekulacjom, ich związek z góry był skazany na niepowodzenie. Dla Karola ślub z zaledwie 19-letnią Dianą był obowiązkiem. Podobno nigdy nie ukrywał, że wolał towarzystwo swojej obecnej żony, Camilli Parker Bowles.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13pdum

Podziel się opinią

Share

d13pdum

d13pdum