Trwa ładowanie...
dsoiz2q

Szczere słowa Michała Wiśniewskiego. Chodzi o Dominikę Tajner

Michał Wiśniewski rozwodził się już 3 razy. Wszystko wskazuje jednak na to, że związek z Dominiką Tajner nie podzieli losów wcześniejszych relacji gwiazdora. W rozmowie z "Faktem" Wiśniewski przekonuje, że ma idealną żonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Michał Wiśniewski związany jest z Dominiką Tajner
Michał Wiśniewski związany jest z Dominiką Tajner (ONS.pl)
dsoiz2q

Michał Wiśniewski skończył w tym roku 46 lat. Piosenkarz ma na koncie trzy nieudane małżeństwa. Gwiazdor związany był z wokalistką "Ich Troje" Magdą Femme, Martą Mandarynkiewicz oraz Anną Świątczak. W 2012 roku Wiśniewski wziął ślub z córką Apoloniusza Tajnera, Dominiką. Para wychowuje wspólnie jej syna z pierwszego małżeństwa.

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Wiśniewskiego z Dominiką nie podzieli losów pozostałych związków wokalisty. W rozmowie z "Faktem" piosenkarz zdradził, że jego relacja z żoną jest wyjątkowo udana. "Miłość kwitnie i nie boję się starości u jej boku" – powiedział. Utwierdził go w tym program „The story of my life. Historia naszego życia”, w którym para wcieliła się w rolę staruszków. "Nie przestraszyłem się. Jestem pewien, że chcę się przy niej zestarzeć. Oczywiście to zależy też od Dominiki, bo nie wiem, czy ze mną wytrzyma” – dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dsoiz2q

Podziel się opinią

Share
dsoiz2q
dsoiz2q