Wystarczy spojrzeć na obrazek. Odpowiedź jest jak diagnoza

Wystarczy spojrzeć na obrazek. Odpowiedź jest jak diagnoza

Fot. Instagram @evianauthentics
Fot. Instagram @evianauthentics
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
17.04.2024 14:04, aktualizacja: 17.04.2024 15:01

Obrazkowe testy osobowości stają się coraz bardziej popularne. Ich fani twierdzą, że jeden rzut oka na grafikę wystarczy, aby dowiedzieć się o sobie czegoś ciekawego. Wprawdzie to zabawa, ale może okazać się pouczająca.

Testy osobowości są bardzo proste. Zwykle chodzi tylko o to, aby spojrzeć na obrazek i zauważyć pewien szczegół. Oczywiście istnieje więcej niż jeden ważny drobiazg, dlatego ten, który akurat rzuci się nam w oczy, jest tak bardzo znaczący. Później trzeba już tylko odczytać znaczenie – i gotowe! Nie warto traktować takiej oceny zbyt poważnie, chociaż… Kto wie, może nauczymy się czegoś nowego na swój temat?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co widzisz na obrazku? To dużo o tobie mówi

Wiele ciekawych testów tego rodzaju znajdziemy na instagramowym profilu Evian Lee, blogerki i twórczyni treści internetowych (@evianauthentics). Zamieszcza tam ciekawe grafiki wraz z interpretacją, byśmy nie musieli zbyt długo się zastanawiać, co jest z nami nie tak.

Szczególnie intrygująco wygląda jeden z pozoru bardzo prosty obrazek, który ma ocenić, czy kierujemy się w życiu rozumiem czy emocjami. Na tle nocnego nieba widzimy bujne drzewa, wśród których kryją się również sylwetki zwierząt. Które z nich jako pierwsze wpadło wam w oko? Zapamiętajcie to i przeczytajcie wyjaśnienie.

Widzisz słonia? Masz racjonalne podejście do życia

Wszystko musisz sobie dokładnie przemyśleć, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję. Nie spieszysz się, wiesz, że masz czas i nie chcesz wybrać źle. To oznacza, że kierujesz się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Osoby widzące słonia to urodzeni przywódcy. Wyróżniają się dużym opanowaniem, są zwykle wyjątkowo poukładane i uporządkowane. Niczego nie pozostawiają przypadkowi. Dobrze mieć takiego znajomego, który działa niczym balsam – potrafi pocieszyć i wskazać jasne strony.

Jeśli widzisz lwa, działasz szybko i skutecznie

Lew zapowiada osobę niecierpliwą, a wręcz w gorącej wodzie kąpaną. Decyzje często podejmuje pod wpływem chwili oraz emocji, które aktualnie odczuwa. Nie oznacza, że tego później żałuje, bo wyróżnia ją wyczulony instynkt. Lwa widzą ludzie niezwykle energiczni i dynamiczni, wszędzie ich pełno i noszą w sobie wielką radość z życia. Impulsywni i szybcy w działaniu nie mają cierpliwości do detali. Budzą jednak duże zaufanie, bo mają serce po właściwej stronie i czuły kompas moralny.

Struś wyznacza osobą, która stawia czoło problemom

Wbrew pierwszemu skojarzeniu ze strusiem, wcale nie chowasz głowy w piasek. Jesteś osobą odważną, która potrafi z godnością zmierzyć się ze swoimi kłopotami. Masz w sobie dużo pewności siebie i wiary we własne siły. Nie zniechęcasz się łatwo i samodzielnie poszukujesz rozwiązań, które najbardziej ci odpowiadają. Bardzo ważne jest to, że w każdej sytuacji potrafisz zachować wewnętrzny spokój. Imponujesz tym innym ludziom, którzy łatwo tracą głowy, gdy poczują presję.

Dostrzegasz lecące ptaki? Jesteś rozsądną osobą

Tym, którzy na grafice widzą przede wszystkim lecące ptaki, nie brakuje zdrowego rozsądku. Zawsze chętniej słuchają rozumu, ignorując podszepty serca. Mogą tego czasem pożałować. Takie osoby nie mają skłonności do spontanicznych działań, wszystko muszą zawsze szczegółowo zaplanować. Niektórym mogą wydawać się mało charyzmatyczne, ale tak naprawdę ich siła tkwi w pewności, którą czują. Dobrze przemyślany plan na życie pozwala uniknąć wielu pomyłek.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta