GwiazdyTak Meghan Markle, Harry i Kate mogą wyglądać za 35 lat. Chirurg ich postarzył

Tak Meghan Markle, Harry i Kate mogą wyglądać za 35 lat. Chirurg ich postarzył

Tak Meghan Markle, Harry i Kate mogą wyglądać za 35 lat. Chirurg ich postarzył
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
04.09.2018 15:55, aktualizacja: 05.09.2018 08:47

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate to młoda reprezentacja rodziny królewskiej. Ale kiedyś oni też się postarzą. Brytyjski chirurg już teraz dodał im po 35 lat za sprawą wymyślonej przez siebie technologii. Efekt jest zaskakujący.

The Future Face to technologia, z której na co dzień korzysta dr Julian de Silva, znany brytyjski chirurg. Dzięki niej może pokazać swoim pacjentom, jak będą wyglądać po operacji twarzy. Teraz wykorzystał to jednak do innych celów – postanowił za jej pomocą postarzyć znane osoby. W efekcie można oglądać Meghan Markle, księcia Harry'ego, księżną Kate czy Kate Moss w podeszłym wieku.

Zdaniem lekarza, algorytm najlepiej potraktował Meghan. – Jej geny, oliwkowa karnacja i wybitny styl życia sugeruje, że pięknie się zestarzeje. Może przebić nawet księżną Cambridge, mimo że jest od niej o rok starsza – powiedział "Daily Mail" dr De Silva. – Kate będzie piękna w wieku 61 lat, ale przez różnice w kolorze skóry, 'przegra' z Meghan – dodaje.

Algorytm Future Face dobrze obszedł się również z mężem księżnej Sussex. Wyszło na to, że książę Harry jest jak wino. Im starszy, tym lepszy. – Zacznie nieco przypominać ojca – uważa doktor De Silva. – Panowie w tej rodzinie mają doskonałe geny i żyją do późnej starości. Po części ze względu na dietę i najlepszą opiekę zdrowotną – przekonuje.

Ciekawe jest też to, jak w przyszłości może wyglądać Kate Moss. Przed 70 urodzinami nie będzie przypominać dawnej siebie, na jej twarzy odbiją się wybory, jakich dokonywała za młodu. Nie jest tajemnicą, że modelka miała problemy z narkotykami i alkoholem. To będzie widać. Mimo wszystko, wciąż będzie atrakcyjna.

– Ta nowa technologia mapowania twarzy pozwala nam spojrzeć w przyszłość i zobaczyć, jak dokładnie się ona starzeje – mówi o Future Face doktor De Silva.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl