GwiazdyTak wyglądała Donatella Versace przed operacjami. Jest nie do poznania

Tak wyglądała Donatella Versace przed operacjami. Jest nie do poznania

Donatella Versace nazywana jest "ofiarą medycyny estetycznej"
Donatella Versace nazywana jest "ofiarą medycyny estetycznej"
Źródło zdjęć: © Getty Images
23.10.2022 12:55

Donatella Versace to projektantka mody i wiceprezeska domu mody Versace, która przejęła modowe imperium po śmierci słynnego Gianniego Versace. Kobieta zdobyła rozgłos nie tylko z powodu zarządzania legendarną marką, ale także przez swoje liczne operacje plastyczne. Oto jak wyglądała w młodości.

Donatella Versace urodziła się w 1955 roku na południu Włoch. Jej brat Gianni w 1978 roku założył dom mody Versace. Po tym, kiedy w 1997 roku został zastrzelony na schodach własnego domu w Miami Beach, firmę przejęła Donatella. Już wcześniej współpracowała z bratem, który podkreślał jej talent i urodę.

"Moja siostra jest uosobieniem stylu Versace, który plasuje się gdzieś pomiędzy seksownym glamourem, ekstrawagancją a kiczem" - powiedział w jednym z wywiadów.

Donatella Versace nazywają "ofiarą medycyny estetycznej". Miała kilkadziesiąt zabiegów

Donatella Versace jest znana nie tylko z kierowania legendarnym włoskim imperium mody. Kobieta zdobyła także duży rozgłos w świecie z powodu swoich licznych operacji plastycznych oraz innych zabiegów poprawiających urodę. Wiele osób ocenia, że po przejściu kilkudziesięciu interwencji chrurga, słynna projektantka stała się "ofiarą medycyny estetycznej".

Versace miała także szereg nawyków, które nie wpłynęły korzystnie na jej ciało i organizm. Bardzo często korzystała z solarium, co dzisiaj odbija się na wyglądzie jej skóry, nie stroniła także od używek takich jak alkohol czy papierosy. Miała także problem z narkotykami. Udała się na odwyk w 2004 roku.

Donatella Versace przed operacjami. Jest nie do poznania

Jak wyglądała Donatella Versace przed laty, zanim zrobiła sobie operacje i zabiegi poprawiające urodę? Włoszka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, na których publikuje również zdjęcia sprzed lat. Na jednym z nich widzimy ją w młodości. Trzeba przyznać, że zupełnie nie przypomina siebie dzisiaj.

Versace pokazywała też na Instagramie inne fotografie z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, na których widać, jak bardzo zmieniła się jej twarz przez lata.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl