Blisko ludziNa operacje plastyczne wydała ponad 300 tys. zł. "Piękne kobiety mają lepiej w życiu"

Na operacje plastyczne wydała ponad 300 tys. zł. "Piękne kobiety mają lepiej w życiu"

Jazmyn Forrest to 24-letnia influencerka, która zdobyła popularność dzięki swoim operacjom plastycznym
Jazmyn Forrest to 24-letnia influencerka, która zdobyła popularność dzięki swoim operacjom plastycznym
Źródło zdjęć: © TikTok
03.08.2022 16:09

Jazmyn Forrest to 24-letnia influencerka z Australii, która zdobyła popularność dzięki swoim... operacjom plastycznym. Forrest zdecydowała się już na nie w wieku 18 lat i jak do tej pory przeznaczyła na to aż 60 tys. funtów, czyli ponad 330 tys. zł. Zaznacza, że ma jeszcze wiele planów, co do "poprawy" wyglądu.

Ma prawie 200 tys. obserwatorów na TikToku i ponad 6 mln polubień. Jazmyn Forrest robi w sieci prawdziwą karierę, a wszystko dzięki jednej decyzji, którą podjęła w wieku 18 lat. Dziewczyna zapragnęła zmienić swój wygląd, zaczynając od operacji piersi, za które zapłaciła całkiem obca jej osoba - "przypadkowy" internauta, którego sama znalazła. Od tego momentu regularnie przechodzi kolejne operacje, które kosztowały ją 338 tys. zł.

Na operacje plastyczne wydała ponad 300 tys. zł

"Piękne kobiety mają lepiej w życiu" - brzmi motto życiowe 24-letniej obecnie Jazmyn, która nie ukrywa, że wszystko w swoim życiu zawdzięcza "polepszonemu" wyglądowi.

- Próbowałam wykonywać normalną pracę, ale to było takie trudne. Jeśli dobrze wyglądasz, ludzie wręczają ci różne rzeczy za darmo. Wiem, że to brzmi tak, jakbym była leniwa, ale zawsze chciałam żyć jak księżniczka. Wiedziałam, że muszę używać mojego wyglądu - stwierdziła Jazmyn, cytowana przez portal dailystar.co.uk.

Dziś żyje z pokazywania w mediach społecznościowych kolejnych zdjęć i nagrań, a na nich - chwali się planami na kolejne operacje plastyczne, które można jej sfinansować.

Twierdzi, że ma idealne życie

Bogaci znajomi i mężczyzna, który spełnia jej każdą zachciankę - Jazmyn twierdzi, że jej życie, które "przypomina obecnie życie księżniczki", jest teraz więcej niż idealne.

- Patrzę na ludzi w moim wieku i współczuję im. Pewnie pracowałabym w McDonald's, gdybym nie poddała się operacjom plastycznym - zacytował ją portal dailystar.co.uk.

Jakich zabiegów i operacji plastycznych podejmie się w dalszej kolejności? Tego 24-latka wciąż nie zdradza, ale wiadomo, że na TikToku zbiera na to sporą ilość pieniędzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta