UrodaTatuaż koliber - najmodniejszy wzór tatuażu w tym sezonie

Tatuaż koliber - najmodniejszy wzór tatuażu w tym sezonie

Tatuaż koliber - najmodniejszy wzór tatuażu w tym sezonie
Źródło zdjęć: © Instagram.com | -
08.07.2018 15:14, aktualizacja: 02.08.2018 15:28

Tatuaż koliber to jedna z najmodniejszych propozycji tatuażowych w tym sezonie. Doskonale wpisuje się ona w trend tatuowania odlatujących ptaków, które symbolizują wolność i niezależność. Modne są zarówno kolibry w kolorze, jak i, nieco bardziej subtelne, kolibry czarne. Najczęściej są one tatuowane na: łopatce i nadgarstku i przedramieniu.

Tatuaż koliber — co symbolizuje?

Koliber jest jednym z najchętniej tatuowanych wzorów przez kobiety. Ptak ten jest symbolem nieskończonej radości, nektaru życiowego, a także wolności i niezależności twórczej. Oprócz tego kolibry symbolizują miłość, piękno i radość. Ponadto dzięki temu, że ptaki te mają rzadką umiejętność latania do tytułu, uczą nas, że możemy się oglądać się za siebie, ale zawsze powinniśmy być skoncentrowani na przyszłości. Kolibry to także ptaki, które potrafią przebyć długą drogę do celu. Tatuaż ten to doskonała propozycja dla osób, poszukujących wzoru, który będzie przypominał im o tym, by zawsze pamiętać o spełnianiu swoich marzeń.

Tatuaż koliber w wersji klasycznej

Tatuaż koliber w czarnym kolorze to rozwiązanie odpowiednie dla fanek klasyki. Taki wzór dobrze będzie prezentować się na stopie, nadgarstku, przedramieniu i szyi. Ciekawym pomysłem jest również wytatuowanie kolibra na żebrach, tuż pod piersią. Na taki tatuaż śmiało mogą się zdecydować kobiety, które są fankami subtelnych i eleganckich zdobień na ciele.

Obraz
© Instagram.com | -

Kolorowy tatuaż koliber

Tatuaż koliber w wersji kolorowej to propozycja dla kobiet odważnych, szalonych, a zarazem spontanicznych romantyczek o pozytywnym usposobieniu. Będzie on się efektownie prezentować na łopatce, przedramieniu i nadgarstku. Co istotne, decydując się na taki wzór warto pamiętać, że znacznie lepiej prezentować się on będzie w stosunkowo dużych rozmiarach.

Pochwal się swoim tatuażem dzięki odpowiednio wyciętym topom z WP radarOkazji.

Koliber bardzo dobrze komponuje się z gałązką oliwną oraz z kolorowymi kwiatami. Bardzo dobrym pomysłem jest wytatuowanie czarnego kolibra wraz z czerwoną różą — jest to niezwykle eleganckie i ponadczasowe połączenie.

Obraz
© Instagram.com | -

Przeciwwskazania do wykonania tatuażu

Chociaż wytatuowanie kolibra w dowolnym miejscu na ciele wydaje się bardzo atrakcyjnym pomysłem, to jednak w niektórych przypadkach jest to przeciwwskazane. Mowa tu przede wszystkim o:

W takich przypadkach alternatywą jest tatuaż z henny, który, chociaż nie jest tak trwały, jak tatuaż prawdziwy, to może być równie atrakcyjny. Ponadto można go stale odnawiać.