UrodaTatuaż serduszko, tatuaż kwiatek, tatuaż symbol - najmodniejsze małe tatuaże

Tatuaż serduszko, tatuaż kwiatek, tatuaż symbol - najmodniejsze małe tatuaże

Tatuaż serduszko, tatuaż kwiatek, tatuaż symbol - najmodniejsze małe tatuaże
Źródło zdjęć: © Facebook.com | TheDigitalWay
Tatiana Naklicka
01.07.2018 10:47, aktualizacja: 02.08.2018 13:42

Dyskretne tatuaże to nowy wyznacznik trendów szczególnie wśród kobiet, które chciałyby mieć na ciele niewielki symbol. Tatuaż serduszko, tatuaż nieskończoności czy ulubiony cytat — propozycji mamy bardzo wiele. Jak wybrać najlepszy wzór, który nie znudzi nam się za kilka lat? Przedstawiamy najpiękniejsze propozycje małych tatuaży, które mogą spodobać się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Małe tatuaże na rękach

Małe tatuaże często zdobią okolice dłoni. Na nadgarstku możemy wytatuować motto życiowe piękną czcionką. Na wewnętrznej stronie nadgarstka świetnie prezentuje się znak nieskończoności czy klucz odlatujących ptaków.

Bardzo ciekawie prezentuje się nie tylko czarny tatuaż. Wiele osób coraz chętniej wykonuje w salonie tatuażu barwne wzory. Kolorowe tatuaże mogą być wykonane różnymi technikami (np. tatuaż akwarelowy).

Kolejną naszą propozycją są tatuaże zdobiące zewnętrzne strony dłoni oraz palce. Niewielkie wzory przypominają pierścionki, które z powodzeniem mogą zastąpić. Tatuaż serduszko, tatuaż klepsydra czy domalowane do płytki kropeczki to świetny sposób na ozdobienie ciała, a tym samym wyrażenie własnej osobowości.

Tatuaże można podkreślić biżuterią i ubraniami. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz na WP radarOkazji.

Modny tatuaż możemy zrobić również po wewnętrznej stronie palca. Często spotykane są tatuaże dla par — na połączonych dłoniach tworzy się ciekawy wzór.

Tatuaż średnik również jest bardzo popularny, a zarazem dyskretny. Na wewnętrznej stronie palca możemy również zrobić pionowy znak nieskończoności.

Obraz
© Instagram.com

Małe tatuaże na dekolcie i na plecach

Delikatne tatuaże często zdobią nie tylko dłonie, ale również pojawiają się w miejscach za uszami, na dekolcie lub na żebrach. Ciekawie prezentują się wzory wykonane na plecach, które mogą przyciągać uwagę, ale jedynie w sezonie letnim lub na basenie. Niewielki tatuaż kwiatka to idealny wzór dla dziewczyny. Modne są także tatuaże na karku.

Podobne motywy mogą zdobić również inne części ciała. Na uwagę zasługuje także tatuaż motylka — kolejny popularny wzór dla kobiet. Delikatny kolorowy motyl może pojawić się w okolicy dekoltu lub w innym miejscu na ciele (np. na kostce). Może być symbolem kruchości i delikatności.

Obraz
© Instagram.com

Małe tatuaże na stopach

Stopy to idealne miejsce na zrobienie niewielkiego tatuażu. Tym bardziej że podczas pracy, w której panuje rygorystyczny dress code, możemy go ukryć pod spodniami, skarpetami, rajstopami lub butami. Nie będzie widoczny dla klientów czy pozostałego personelu. Wybraliśmy dla was motyw roślinny.

Dwie połączone ze sobą gałązki wrzosu idealnie wpasowują się w kształt stopy. Na łydce możemy zrobić tatuaż serduszko, w którym znajduje się określony napis lub pozostawić pustą przestrzeń.

Miejsce pod kostką również jest odpowiednie na tatuaż. Wybraliśmy dla was okrągły wzór z kaktusem, lecz w tym miejscu pojawiają się także inne kształty czy napisy.

Warto pamiętać, aby przed pójściem do salonu tatuażu dokładnie zastanowić się nad wzorem oraz jego wielkością. Mały tatuaż jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tatuowaniem.

Obraz
© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także