Te znaki zodiaku to urodzone ikony mody. Krótka lista

Te znaki zodiaku to urodzone ikony mody. Krótka lista

Znaki zodiaku, które znają się na modzie
Znaki zodiaku, które znają się na modzie
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
06.10.2023 09:21, aktualizacja: 08.10.2023 09:59

Niektórzy twierdzą, że styl można sobie wypracować, inni – że trzeba się z nim urodzić. Z tą drugą opinią zgodzą się zodiakalne Lwy, Wagi i Wodniki. Oni po prostu widzą, jak się ubrać, żeby zawsze dobrze wyglądać.

Osobisty styl jest wyjątkowy dla każdej osoby, więc trudno z całym przekonaniem stwierdzić, że zależy wyłącznie od znaku zodiaku, ale… Nie da się ukryć, że przedstawiciele niektórych znaków mają tendencję do większej dbałości o wygląd, prezencję i modę. Często wykazują też niezwykłą intuicję, jeśli chodzi o wyczucie stylu. Poniżej przedstawiamy te znaki zodiaku, które uchodzą za najbardziej stylowe.

Lew przyciąga spojrzenia

Osoby urodzone w tym znaku wyróżnia silna charyzma. Lubią przyciągać do siebie uwagę i robią to bez trudu. Gdy Lew gdzieś się pojawia, wszystkie głowy automatycznie zwracają się w jego stronę. Ma w sobie magnetyczną siłę, która pociąga i fascynuje. Lwy są bardzo pewne siebie, nie boją się eksperymentów – również tych związanych z modą i wyglądem. Poprzez ubiór wyrażają swoją osobowość, zainteresowania, a nawet poglądy. Lwy często wybierają odważne, luksusowe i oryginalne ubrania, które pomagają im jeszcze bardziej wyróżnić się w tłumie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Waga wie, w czym dobrze wygląda

Znakiem Wagi rządzi Wenus, planeta miłości i piękna. Osoby w nim urodzone mają naturalny zmysł estetyczny. Bardzo dbają o swój wygląd i prezencję. Uważają, że sposób, w jaki się prezentują, determinuje to, jak są postrzegane przez innych ludzi. Zawsze potrafią się ubrać stosownie do okazji i nie zdarzają im się modowe wpadki. Wagi są niezwykle eleganckie, ubierają się gustownie, a jednak mają swój własny, oryginalny styl, który od razu rzuca się w oczy. Preferują ogólnie pojętą harmonię, cenią sobie stonowane kolory, klasyczne proporcje oraz wysoką jakość ubrań.

Wodnik bawi się modą

Wodniki są bardzo oryginalne i niezależne. Należą do wolnomyślicieli i odkrywców. Uwielbiają eksperymentować – w dodatku robią to we wszystkich dziedzinach życia. Mają tendencję do odróżniania się od innych i niekonwencjonalnego myślenia, co często odzwierciedla się w ich osobistym stylu. Lubią bawić się modą, tworząc własne, unikalne kombinacje. Wodniki często wybierają nietypowe, awangardowe ubrania i dodatki. Poszukują ich zarówno w luksusowych sklepach, jak i wśród towarów z drugiej ręki. Często same projektują lub szyją swoje ubrania.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także