Blisko ludziTeściowa zepsuła im ślub. Oto jak zemścił się syn

Teściowa zepsuła im ślub. Oto jak zemścił się syn

Każda para marzy o tym, by dzień ich ślubu był idealny
Każda para marzy o tym, by dzień ich ślubu był idealny
Źródło zdjęć: © Getty Images | @russellmonk
03.11.2021 18:40

Jedną z najgorszych wpadek weselnych jest pojawienie się na ślubie w białej sukni - mowa oczywiście o gościach. Teściowa jednej z użytkowniczek portalu Reddit poszła o krok dalej i w tym wyjątkowym dla młodej pary dniu założyła swoją starą suknię ślubną. Syn nie pozostał jej dłużny.

Teściowe bywają różne. Czasami są dla nas jak własne matki, a czasami mamy wrażenie, że ich jedynym celem jest zatruwanie nam życia. Relacja chyba każdej teściowej i synowej pełna jest wzruszających lub mrożących krew w żyłach historii. Jedną z nich postanowiła się podzielić się w serwisie Reddit panna młoda.

Teściowa chciała założyć białą suknię na ślub syna

Narzeczeni robili wszystko, by dzień ich ślubu był idealny. Niestety, to marzenie postanowiła zniszczyć matka pana młodego. Wbrew niepisanemu prawu, że w tym dniu powinna błyszczeć tylko panna młoda, kobieta planowała założyć białą suknię.

Para stanowczo zaprotestowała, co, jak się potem okazało, zraniło uczucia teściowej. W ramach zemsty postanowiła pojawić się na ślubie syna w swojej starej sukni ślubnej. Panna młoda poczuła się, jakby ktoś dał jej w twarz.

"Teściowa wyszła za mąż półtora roku przed nami, więc to nie było tak, że wyciągnęła z pudełka jakąś suknię ślubną z lat 80." - pożaliła się potem na Reddicie panna młoda.

Syn nie pozostał dłużny. Odegrał się w okrutny sposób

Pan młody nie mógł się pogodzić z tym, jak matka potraktowała jego ukochaną. Wymyślił plan rewanżu, który wcielił w życie podczas krojenia tortu.

"Przed krojeniem tortu [mąż] odciął spory kawałek i podszedł do miejsca, w którym siedziała [jego mama], po czym po prostu rozsmarował go na jej twarzy " - z radością wspomina panna młoda.

Na widok zszokowanej miny matki powiedział: "Cóż, powiedzieli mi, że już czas, by pokroić tort i pomyślałem, że przecież chciałaś zostać panną młodą". O dziwo kobieta przyjęła ten żart lepiej, niż para się spodziewała.

"Koniec końców się z tego śmiała, ale wciąż mam przed oczami wspaniały obraz tej sytuacji i szoku oraz wściekłości na jej twarzy" – podsumowała kobieta.

To niejedyna taka historia

Dwa lata temu podobną historię opisała amerykańska pisarka - Amy Penza. O całym zajściu poinformowała na Twitterze: "Moja teściowa założyła suknię ślubną na mój ślub". Swój wpis Penza zobrazowała zdjęciem, na którym widzimy dwie panny młode, ale tylko jedna jest prawdziwa. A ponieważ internauci lubują się w czytaniu historii o wpadkach weselnych, jest tweet szybko stał się wiralem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta