Blisko ludziTo jest tak pozytywny apel, że nie sposób nie podać go dalej. Mama szuka instrumentu dla swojego "Mistrza"

To jest tak pozytywny apel, że nie sposób nie podać go dalej. Mama szuka instrumentu dla swojego "Mistrza"

To jest tak pozytywny apel, że nie sposób nie podać go dalej. Mama szuka instrumentu dla swojego "Mistrza"
Źródło zdjęć: © Facebook.com

20.07.2018 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Syn Joanny, jak sama go nazywa - #MistrzZen - wpatruje się w grającą na "bębnie” kobietę jak zaczarowany. Jego mama chce mu pomóc zostać takim czarodziejem i apeluje do dobrych ludzi.

Widok zaczarowanego muzyką chłopaka i jego błyszczących oczu, to jedna z bardziej rozgrzewających scen, jaką dziś zobaczysz!

"Świecie Złoty! Jest sprawa. Mój syn - #MistrzZen, obdarzony autyzmem, słuchem absolutnym i miłością do muzyki chciałby zagrać na takim instrumencie (zwie się Hang Pan)” – pisze na swoim profilu w publicznym poście Joanna Dryjańska. Jednocześnie prosi o udostępnianie jej wiadomości jak najszerzej, by jej syn mógł choć przez jeden dzień pograć na handpanie.

Dalej pisze, że chłopak wpatrzony jest w artystkę uliczną, która go zahipnotyzowała charakterystycznym, metalicznym brzmieniem instrumentu. Dodaje też istotną rzecz, którą zapewne dostrzega w oczach dziecka jedynie matka – on chce to robić w przyszłości: "A ja marzę o tym, żeby dostał go w swoje ręce choć na jeden dzień. Poniższego utworu słucha w kółko z ogromnym zachwytem, a kiedy siedzi przed monitorem mam wrażenie, że patrzy w lustro, oglądając siebie za kilka lat”.

Joanna chciałaby sprzęt wypożyczyć, a w internecie widzi same oferty sprzedaży, zresztą po wcale nie niskich cenach. Koszt nowego Hang Pana to minimum 7 000 złotych. Stąd prośba Joanny o pomoc: ”Czy ktoś z Państwa zna? Kogoś kto zna? Kogoś kto ma? Hang Pan??? W internecie widzę wyłącznie oferty sprzedaży, a mi chodzi o wypożyczenie hanga - najlepiej do domu, żeby Mistrz mógł się z nim oswajać sam na sam i miał na to czas. (Filmy z synem publikuję za jego zgodą). Zgadzam się, a nawet proszę na udostępnianie".

Dołączamy się do apelu i prosimy o pomoc, by Mistrz mógł odkrywać w sobie nowe pasje i rozwijać talent!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także