Blisko ludzi"To wesele przejdzie do historii". Kamil podzielił się nagraniem znajomego

"To wesele przejdzie do historii". Kamil podzielił się nagraniem znajomego

Wesele Agnieszki i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Wesele Agnieszki i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © YouTube, screen | tvnpl
17.03.2022 14:52

Agnieszka i Kamil to uczestnicy siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedawno fani programu mogli zobaczyć wesele dobranej przez specjalistów pary. Jeśli wierzyć nagraniom oraz fotografiom, które pojawiły się w sieci, impreza była udana.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to ciut kontrowersyjne, ale bardzo popularne show. Niedawno ruszyła już siódma edycja programu, w której na ślubnym kobiercu spotkali się Agnieszka oraz Kamil. W sieci, na instagramowym profilu pana młodego, pojawiły się fragmenty z uroczystości.

Szampańska zabawa na weselu Agnieszki i Kamila. Wszystko zarejestrowała kamera

Za nami pierwsze odcinki kolejnej odsłony "Ślubu...". Kamery, które pojawiły się podczas uroczystości dwójki uczestników, miały okazję pokazać widzom huczną imprezę. Rodziny pani oraz pana młodych bardzo szybko odnalazły wspólny język - aż trudno uwierzyć, że wcześniej się nie znały! Choć przed wydarzeniem zarówno Agnieszka, jak i Kamil trochę się stresowali, wydaje się, iż wszystko poszło jak z płatka. Już podczas składania przysięgi wyglądało na to, że oboje przypadli sobie do gustu. Na Instagramach uczestników pojawiły się posty z podziękowaniami dla przybyłych gości. Kamil postanowił pokazać nieco więcej, niż wielbiciele formatu mogli zobaczyć w telewizji. Skorzystał z nagrania, którego autorem jest jego znajomy DJ, który podczas imprezy przejął muzyczne dowodzenie.

Kolega Kamila szczerze o weselu kolegi

Świeżo upieczony pan młody wyznał, że miał pewne obawy, jak potoczy się pierwsze spotkanie rodzin, co w tej sytuacji jest zupełnie normalne. Szybko się okazało, że nie ma się co martwić, czego dowodem jest relacja ze ślubu Agnieszki i Kamila. Mężczyzna wrzucił na Instagram nie tylko zdjęcia, lecz także nagrania, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

- To wesele przejdzie do historii! - krzyknął do kamery Krystian, DJ i dobry znajomy Kamila.

W tle słyszymy świetnie bawiących się ze sobą gości. Z pewnością wszyscy będą mile wspominać tę uroczystość.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także