Trwa ładowanie...
d35zyvr

Ubranka dla lalek spełnią marzenie córeczki - realistyczne i urocze

Jaką sukienkę miała twoja lalka Barbie? Albo jak wyglądały jej buciki, które tak często się gubiły? To przyjemne wspomnienia, choć zarówno lalka Barbie, jak i oryginalne akcesoria nie były tanie i na większość z nich mało kto mógł sobie pozwolić. Nasza inspiracja na dziś to kolorowe zestawy ubranek dla lalek Barbie i nie tylko. Lalka z zeszłego roku? Można ją odmienić, zmieniajac jej ubrania i dodatki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ładne ubranka mogą być lepszym pomysłem od kolejnej lalki
Ładne ubranka mogą być lepszym pomysłem od kolejnej lalki (Instagram.com)
d35zyvr

Ubranka dla lalek Barbie i nie tylko - czy jeszcze je pamiętasz?

Marzenie każdej kobiety z dzieciństwa to duży wybór ubranek dla lalki. Nieliczne koleżanki, które miały przyjemność mieć w posiadaniu markową Barbie i kilka sukienek sprzedawanych osobno – mogły liczyć na zazdrosne spojrzenia pozostałych dziewczynek. Nawet jedna sukienka dla lalki na zmianę tworzyła możliwość zabawy w projektantkę mody, w dom lub w sklep z ubraniami.

Bajkowe kreacje dla lalek Barbie

Jedną z najpopularniejszych kreacji lalki Barbie była suknia balowa. Większość z nich miała brokatowe wstawki, koronki, falbany, diamenciki i w ogóle... wszystko. Choć ich krój i fason bywał często nierealny i obecnie wzory mocno się zmieniły – to kolorowe, bajkowe suknie dla lalek nadal przywołują miłe wspomnienia.

Jak zwykła dziewczynka – ubranka dla lalek Barbie

Jednym z najfajniejszych dla nas trendów w kategorii współczesnych zabawek jest... zwyczajność. Wiele lalek ma buzie przypominające prawdziwe dzieci. To samo dotyczy ubranek, które wyglądają jak zwykłe ubrania. Jeansy i pikowana kurtka, a do tego tenisówki, to jeden ze sposobów na to, aby dziewczynki mogły mieć bardziej realne spojrzenie na obowiązujące standardy dotyczące wyglądu kobiet.

d35zyvr

Jednym z zestawów, które wyjątkowo nam się spodobały, są naturalnie prezentujące się lalki w ubrankach takich, w jakich na co dzień chodzą dziewczynki w przedszkolu lub domu. Jeansy i T-shirt z kolorowymi dodatkami. Nawet jaskrawe kolory nie psują naturalnego i wesołego efektu. Zdecydowanie nie podobają nam się lalki w obcisłych mini, na wysokich szpilkach i z wyzywającym makijażem.

Ile powinny kosztować akcesoria dla lalek?

Świetny zestaw ubranek dla lalek kupimy za około 100 zł, ale jeśli ogranicza nas budżet, także znajdziemy coś odpowiedniego. Przykładem może być zestaw dwóch lalek z akcesoriami, który dostaniemy w cenie około 50 zł. Oryginalne akcesoria dla lalek Barbie bywają kosztowne, dlatego będą lepsze dla starszych dziewczynek, które chcą kolekcjonować kolejne akcesoria. Może to początek nowej pasji?

Ubranka dla większych lalek

Ubranka dla lalek to nie tylko Barbie, ale np. popularne lalki Baby Born. Możliwe, że nasza pociecha ma w posiadaniu lalkę, której możemy dokupić zestaw ubranek na zmianę. To sposób na to, aby nie kupować kolejnej, czasem dość podobnej lalki, tylko pozwolić np. ulubionej lalce kupionej rok wcześniej znowu wrócić w nowym ubranku i cieszyć na nowo. Niektóre lalki mają dość wysoką cenę, dlatego ubranka rozwiną zabawkę w większy, fajniejszy zestaw, a nie narażą nas na zbyt duże koszty.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d35zyvr

Podziel się opinią

Share
d35zyvr
d35zyvr