Trwa ładowanie...

Ukrywała związek. "Przemawiał przeze mnie strach". Takiej reakcji się nie spodziewała

Nicole Downs bardzo długo obawiała się ujawnić, z kim się spotyka. Czuła, że jej wybranek to bratnia dusza, lecz mimo wszystko spodziewała się, jak na jej związek może zareagować reszta świata.

Nicole martwiła się, jak na jej związek zareagują ludzie Nicole martwiła się, jak na jej związek zareagują ludzie Źródło: Instagram, fot: Nicole Downs
d1sfzot
d1sfzot

21-letnia użytkowniczka Instagrama martwiła się, co ludzie powiedzą, kiedy ujawni, z kim się spotyka. Dziewczyna zdawała sobie sprawę, że ten związek może wywołać sporo kontrowersji. W końcu jednak zdobyła się na odwagę, by wrzucić zdjęcie z ukochanym.

Postanowiła ujawnić prawdę o związku

Z roku na rok Nicole nabierała coraz więcej pewności, że jest to ten jedyny. Z tego też względu nie miała zamiaru dłużej ukrywać swojego szczęścia. Młoda Amerykanka wrzuciła na Instagram zdjęcie z ukochanym Michaelem, który... mógłby być jej ojcem.

Wybranek serca dziewczyny w tym roku skończył 54 lata. Oczywiście wiele osób twierdziło, że związek nie przetrwa próby czasu. Sama Nicole postanowiła jednak udowodnić, że wiek to tylko liczba i nie jest żadną przeszkodą na drodze do szczęścia.

- Trzecia rocznica. Wciąż nie mogę uwierzyć, jak bardzo jestem z tobą szczęśliwa. Tak szybko zleciało - czytamy w najnowszym wpisie młodej kobiety.

"Przemawiał przez mnie strach"

Przełomowy post pojawił się w 2020 roku i cały czas wzbudza wiele emocji. Nicole otrzymała, ku własnemu zaskoczeniu, dużo wsparcia od internautów. Cała rzesza wiernych obserwatorów kibicuje jej i Michaelowi. Dziewczyna podkreśliła, że związek trwa dużo dłużej, ale początkowe obawy opóźniały jego upublicznienie.

d1sfzot

- Nie chciałam się tym dzielić. Przemawiał przeze mnie strach przed negatywnymi komentarzami, które zawsze w takiej sytuacji się pojawiają. W końcu. po pewnym czasie, doszłam do wniosku, że to moje życie i mam prawo robić to, co mnie uszczęśliwia - wyznała Nicole na Instagramie.

Jak się okazało, Nicole nie miała się czego obawiać -  większość internautów uważa ją i Michaela za bardzo dobraną parę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Znane pary ze sporą różnicą wieku

d1sfzot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sfzot