Trwa ładowanie...

Uwaga, konkurs! Zostań projektantem, pomagaj innym

Fundacja Rak’n’roll oraz magazyn ELLE po raz pierwszy organizują specjalną, charytatywną akcję dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową.

Uwaga, konkurs! Zostań projektantem, pomagaj innymŹródło: Materiały prasowe
d3r60wy
d3r60wy

Fundacja Rak’n’roll oraz magazyn ELLE po raz pierwszy organizują specjalną, charytatywną akcję dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową. Dla wielu z nich utrata włosów bywa dotkliwsza niż utrata piersi - czują się nieatrakcyjne, często z tego powodu się izolują. Akcja ma przekonać wszystkich, że brak włosów nie jest powodem do wstydu. Nigdy nie wolno tracić nadziei, warto cieszyć się życiem i bawić modą.

Do udziału w akcji zaproszono 11 najwybitniejszych polskich projektantów. Każdy z nich zaprojektuje nakrycie głowy, które pomoże chorym czuć się bezpiecznie, pięknie i kobieco. Natomiast dwunastym projektantem może zostać każda/każdy z Was!

Spośród nadesłanych przez was projektów jury (redakcja ELLE, przedstawiciel Fundacji i zaproszeni projektanci) wybierze jeden, który obok 11 pozostałych projektów zostanie pokazany w specjalnej sesji mody w numerze listopadowym ELLE i na charytatywnym pokazie.

d3r60wy

Wszystkie projekty zostaną zlicytowane w serwisie Allegro, a pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie chorych na raka, podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll. Organizatorzy akcji czekają na Wasze prace do 31 lipca 2011 roku.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Regulamin konkursu znajduje się na stronach www.burdamedia.pl i www.raknroll.pl. Szczegóły akcji na * Facebooku: Kliknij tutaj.*

d3r60wy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r60wy