Trwa ładowanie...
dzphm7d

Wanda Rabczewska jest dumna z córki. ''Wanda Jenner''

Mama piosenkarki jest dumna z wszechstronnej córki. Doda wystąpiła w sztuce teatralnej ''Słownik Ptaszków Polskich''. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała sms-a, jakiego dostała od mamy po ostatnim spektaklu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wanda Rabczewska jest dumna z córki. ''Wanda Jenner''
(ONS.pl)
dzphm7d

Mama piosenkarki podeszła do sprawy pedagogicznie i pochwaliła postęp, jaki zrobiła jej córka od czasu premiery. ''Po prostu kipisz humorem, każdy twój gest czy nawet spojrzenie to wyraz emocji, który u widza wywołuje naturalną lawinę śmiechu...'' - napisała w smsie.

Kto nie czułby się wzruszony, gdyby otrzymał taką pochwałę od swojej mamy? Dalej Wanda Rabczewska też nie szczędzi pochwał, chwali umiejętności Dody i podkreśla, że gra artystki świadczy o warsztacie zawodowej aktorki. Co więcej, mama gwiazdy zachęca córkę do przyjmowania ról w przyszłości. ''Już teraz nie wzbraniaj się kochanie od grania w filmach i zrób to dla swoich fanów, bo jesteś fantastyczna i niesamowita! Mam nadzieję, że obejrzą to również reżyserzy i dostaniesz mnóstwo propozycji, najlepiej do komedii'' - przekonuje w wiadomości. Dorocie Rabczewskiej na pewno zrobiło się miło, choć sama zachowuje dystans do swoich aktorskich umiejętności. Mamie odpisała żartobliwie: ''Marnujesz się jako Menadżer Domu''.

dzphm7d

Fanów piosenkarki rozczuliła wiadomość, jaką Wanda Rabczewska wysłała do swojej córki i oczywiście chwalili też grę swojej idolki. ''Twoja Mama jest niesamowita'', ''Cieszę się że miałem okazję dwa razy być na tym spektaklu. Zarówno ty, jak i cała reszta obsady wykonaliście kawał dobrej roboty, czapki z głów'', ''Mama jest najlepsza! Nie dziwię się, że Dorota jest taka ogarnięta! Mając takie wsparcie można przenosić góry pstrykając tylko palcami''. Z tą ostatnią opinią naprawdę trudno się nie zgodzić!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dzphm7d

Podziel się opinią

Share
dzphm7d
dzphm7d