Trwa ładowanie...

Weronika Marczuk pozuje z córką Anią. Wyjątkowa sesja

Weronika Marczuk o swojej córce mówi jak o cudzie. 48-latka wyznała, że zanim przywitała ją na świecie, dwa razy poroniła. Teraz wystąpiła w wyjątkowej sesji.

Share
Weronika Marczuk po raz pierwszy została mamąWeronika Marczuk po raz pierwszy została mamąŹródło: ONS, fot: ONS
d9aouha

Weronika Marczuk urodziła córkę w styczniu tego roku. 48-latka bardzo długo starała się o dziecko, a w ciążę udało jej się zajść dzięki metodzie in vitro. Teraz producentka filmowa na łamach magazynu "Viva!" postanowiła opowiedzieć o najtrudniejszych chwilach w jej życiu.

Weronika Marczuk o macierzyństwie

Na profilu magazynu w mediach społecznościowych pojawiła się najnowsza fotografia z sesji. Na zdjęciu widzimy Weronikę Marczuk, która przytula swoją długo wyczekiwaną córeczkę Anię. Fotografka Olga Majrowska uchwyciła matczyną miłość. Emocjonalne i zarazem estetyczne zdjęcie spotkało się z pozytywnym odbiorem.

d9aouha

Do postu został dołączony fragment intymnej rozmowy Weroniki Marczuk z dziennikarką Krystyną Pytlakowską. Z opisu dowiadujemy się, że wywiad niesie nadzieję innym kobietom, które walczą o macierzyństwo.

"Najpierw mi się wydawało, że na urodzenie swojego dziecka mam jeszcze czas, bo niektóre okoliczności wykluczały możliwość myślenia o ciąży. Gdy podjęłam decyzję, że nie odkładam, okazało się, że nie jest to takie proste" – brzmi fragment wypowiedzi Marczuk.

Źródło: "Viva"

d9aouha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9aouha
d9aouha