Trwa ładowanie...
d1tifz2

Wesołe plecaki nie tylko dla dzieci

Plecak w kształcie kotki Karla Lagerfelda? Flaminga lub biedronki? A może ekskluzywna kolekcja falbaniastych plecaków Rihanny? Zabawne plecaki to jeden z ciekawszych i bardziej odważnych sposobów na to, abyśmy zostali zauważeni, bardziej wyrazili siebie lub po prostu nie nosili zwykłego plecaka. Dla was wybraliśmy kilka kategorii wesołych plecaków. Niektóre są po prostu obłędne!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Plecak to świetny sposób na to, aby pobawić się modą
Plecak to świetny sposób na to, aby pobawić się modą (iStock.com, Fot: iStock)
d1tifz2

Noś na plecach kotkę Lagerfelda – zabawny plecaczek z uszami

Potrzeba przyciągnięcia uwagi kolorowym i zabawnym plecakiem kojarzy się nam z dziećmi i młodzieżą. Kolorowe plecaki w różnych kształtach i z różnymi motywami to także skarbnica wiedzy na temat współczesnej popkultury. Popularne postaci świata mediów i mody, jak na przykład kotka Karla Lagerfelda Choupette, zagościły w kolekcjach projektantów akcesoriów i dodatków - teraz noszą je wszyscy.

Są też tańsze odpowiedniki luksusowej marki, które również mają zabawną formę kotka. Dla prawdziwych kociar. Trzeba przyznać, że niektóre zabawne plecaki są proste w formie, pasują do wielu strojów, a ich charakterystyczne elementy są dość stonowane, co pozwala dość swobodnie komponować je z jeansami i bluzkami. Taki oryginalny plecak założysz nie tylko na koncert i plażę. Jeśli jest niewielki i wykonany ze skóry, z powodzeniem założysz go do kolorowej sukienki na imprezę.

d1tifz2

Plecak z motywem kwiatowym

Uwielbiasz styl hippie? Zwróć uwagę na barwy plecak z motywem kwiatowym. Swobodne stylizacje z trampkami i ubraniami oversize lubią takie wesołe dodatki, jak plecak z kwiatowym printem. Bajecznie kolorowe lub o całkiem innej formie – takie dodatki nosimy coraz chętniej.

Daj się zauważyć – błyszczący plecak

Błyszczące ubrania i dodatki to modny sposób na to, aby coś dodać do stroju, który nam się znudził. Kolorowa letnia moda pozwala na więcej. Nie wstydzimy się już połysku, który w wielu strojach do niedawna uchodził za brak wyczucia stylu i kicz. Teraz jest nieco łatwiej. Chociaż nie wkładamy mocno błyszczących dodatków w popowym stylu do wieczorowej kreacji, to do klubu już spokojnie tak. Wybraliśmy model błyszczącego plecaka w niewielkim rozmiarze, który wyglądam przypomina elegancką torebkę.

Plecak na każdy dzień dla miłośników pizzy

Na co dzień najłatwiej dopasować spokojniejszy, ale bardzo pozytywnie nastawiający do życia plecak w kolorowe kawałki pizzy. Przyjazna kolorystyka i uniwersalny kształt sprawią, że model plecaka z motywem pizzy na pewno stanie się twoimulubionym plecakiem na lato.

Plecak ze śmieszną zawieszką

Znaleźliśmy model zabawnego plecakaz zawieszką przedstawiającą małpę. W nim poczujesz się jak miejskiej dżungli. W ofercie wielu projektantów możemy podziwiać plecaki w ciekawych kształtach i formach. Plecak w kształcie biedronki, flaminga, czy hamburgera to coraz bardziej popularny dodatek do strojów. Jednak jeżeli nie chcesz aż tak wyróżniać się z tłumu, wybierz stonowany model z wesołym dodatkiem.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1tifz2

Podziel się opinią

Share
d1tifz2
d1tifz2