Trwa ładowanie...

Wiemy, w którym kraju gadżety erotyczne są najpopularniejsze. Podpowiedź: Nie w naszym!

7 czerwca to Światowy Dzień Seksu, więc korzystając z okazji, chcemy przedstawić wam badania dotyczące gadżetów erotycznych. A konkretnie tego, w których krajach są one najpopularniejsze. Z seks-zabawek najczęściej korzystają… Duńczycy. Nic dziwnego, że są najszczęśliwszym narodem na świecie.

Wiemy, w którym kraju gadżety erotyczne są najpopularniejsze. Podpowiedź: Nie w naszym!Źródło: 123RF.COM
d2ozx1h
d2ozx1h

Cofnijmy się nieco w czasie i przypomnijmy badania przeprowadzone przez Mr & Mrs Toy. Firma zajmuje się produkcją gadżetów erotycznych i postanowiła sprawdzić, jak jakość ich produktów ma się do pożycia seksualnego ich klientów. Okazało się, że ponad 50 proc. kobiet korzystających z wibratora, woli igraszki z zabawką niż ze swoim partnerem!

123RF.COM
Źródło: 123RF.COM

To wyjaśniałoby rosnącą popularność zabawek dla dorosłych, którą udokumentował portal Vouchercloud w oparciu o The World Sex Ranking. W swoich badaniach sprawdzili wyszukiwania dotyczące gadżetów erotycznych w sieci. Wyniki przypisali każdemu z krajów na świecie i w ten sposób otrzymali całkiem ciekawe rezultaty.

vouchercloud.com
Źródło: vouchercloud.com

Lider zestawienia, Dania, pochwalić się może 118 wyszukiwaniami fraz związanych z seks zabawkami na 1000 użytkowników korzystających z przeglądarki. Na drugim miejscu znalazła się Szwecja, a tuż za nią Grenlandia i USA. Jak widać na północy nie tylko klimat jest zimny.

d2ozx1h

Ostatnie miejsce w rankingu zajmuje Bangladesz z zaledwie 6 wyszukiwaniami na 1000 użytkowników. Polska nie znalazła się czołówce, jednak zajmuje całkiem wysokie 31 miejsce. Może odkąd wibratory trafiły do Rossmanna, Polki sięgają po nie nieco częściej?

d2ozx1h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ozx1h