GwiazdyWiktoria Gąsiewska na rozpoczęciu roku szkolnego. Wszyscy patrzyli na jej sukienkę

Wiktoria Gąsiewska na rozpoczęciu roku szkolnego. Wszyscy patrzyli na jej sukienkę

Wiktoria Gąsiewska na rozpoczęciu roku szkolnego. Wszyscy patrzyli na jej sukienkę
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Daniel Wysocki
Paulina Brzozowska
03.09.2019 17:01

Wiktoria Gąsiewska 2 września wspierała swoje młodsze rodzeństwo podczas rozpoczęcia roku szkolnego. Internauci zwrócili uwagę na kreację, którą wybrała z tej okazji. Wiele osób uważa, że była zbyt odważna.

Wiktoria Gąsiewska - rodzeństwo

Aktorka na Instagramie pokazała zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego swojego rodzeństwa. Młoda gwiazda postanowiła odprowadzić siostrę i brata do szkoły, wspierając ich podczas pierwszego dnia po wakacjach.

"Rozpoczęcie roku szkolnego! Dziś Oskar pierwszy raz wszedł w mury szkoły, a ja dumna stałam i trzymałam kciuki za mojego małego księcia. Życzę wszystkim, którym właśnie skończyły się wakacje, cierpliwości w nauce, zawiązania przepięknych przyjaźni i wytrwałości w tych trudnych momentach w życiu ucznia" - napisał pod zdjęciem.

Wiktoria Gąsiewska - sukienka

Wiele osób zwróciło jednak uwagę na strój Gąsiewskiej. Aktorka wybrała na tę okazję czerwoną, obcisłą sukienkę przed kolano, z wyraźnym rozcięciem na nodze.

"Taki strój na rozpoczęcie roku szkolnego? Trochę niestosowna ta sukienka z rozcięciem chyba" - napisał jeden z internautów. "Za krótka ta kiecka na taką okoliczność" - wtórował mu inny.

Pod zdjęciem pojawiło się jednak zdecydowanie więcej komplementów niż krytyki. "Piękna!", "Ślicznie ci w czerwieni", "Ale masz boską figurę" - pisali zachwyceni fani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta