Blisko ludziWłaściciele tych aut zdradzają najczęściej!

Właściciele tych aut zdradzają najczęściej!

Właściciele tych aut zdradzają najczęściej!
Źródło zdjęć: © 123RF
Katarzyna Gruszczyńska

19.07.2013 13:06, aktual.: 19.07.2013 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy na podstawie tego, jakim samochodem jeżdżą mężczyźni i kobiety, można wywnioskować, czy zdarzają im się skoki w bok? Brzmi nieprawdopodobnie, ale okazuje się, że istnieje taka zależność.

Czy na podstawie tego, jakim samochodem jeżdżą mężczyźni i kobiety, można wywnioskować, czy zdarzają im się skoki w bok? Brzmi nieprawdopodobnie, ale okazuje się, że istnieje taka zależność. Nietypowy ranking przeprowadzili prowadzący popularny brytyjski portal randkowy dla... osób zamężnych. Kojarzy on osoby, które są znudzone swoimi partnerami.

Wyniki ankiety, przeprowadzonej wśród 800 tys. (!) osób nie pozostawiają złudzeń. Najczęściej brak lojalności w stosunku do partnera wykazują posiadacze Audi (22,2 proc.). Na drugim miejscu uplasowali się kierowcy BMW (13,7 proc.). Dodajmy, że w ubiegłym roku to oni szczycili się największą liczbą romansów.

Również fani koncernu Mercedes-Benz są bardziej skłonni do zdrady (trzecie miejsce; 8,7 proc.). Miłośnicy skandynawskiego designu i komfortu, którzy po szosach poruszają się Volvo, też lubią urozmaicać swoje związki i nawiązywać przygody (czwarta pozycja; 7,5 proc.). Pierwszą piątkę zamyka marka Volkswagen (5,7 proc.).

„Wybór marki samochodu może wiele powiedzieć o właścicielu. Wszystkie auta z pierwszej piątki posiadają nasi użytkownicy. To ludzie sukcesu, którzy nie godzą się na rozwiązania, które nie satysfakcjonują ich. Niezależnie, czy chodzi o związek, czy o wybór pojazdu" - komentuje Mike Taylor, rzecznik portalu randkowego Illicit Encounters.

To nie jedyne badanie łączące motoryzację z seksem. Pewien brytyjski komis z używanymi autami przeprowadził ankietę dotyczącą igraszek w aucie. Okazało się, że najbardziej niezapomniane doznania i komfort zapewnia Mercedes klasy E.
Drugie miejsce zajął uroczy Volkswagen Beetle, a trzecie Ferrari 458 Italia.

(kg)/(mtr)

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (388)
Zobacz także