GwiazdyWokalistka o relacji Górniak z Brzozowskim. Życzy im "dużo miłości", z jednym zastrzeżeniem

Wokalistka o relacji Górniak z Brzozowskim. Życzy im "dużo miłości", z jednym zastrzeżeniem

Paulla skomentowała relacje między Górniak i Brzozowskim
Paulla skomentowała relacje między Górniak i Brzozowskim
Źródło zdjęć: © AKPA

09.06.2021 09:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwają spekulacje odnośnie relacji Edyty Górniak z Rafałem Brzozowskim. Teraz sprawę skomentowała Paulla, która w wywiadzie powiedziała, że trzyma kciuki za ich miłość. Czy to oznacza, że ci dwoje rzeczywiście mają się ku sobie?

Od jakiegoś czasu mówi się o bliskich relacjach między Edytą Górniak i Rafałem Brzozowskim. Przygotowania do Eurowizji dość niespodziewanie zbliżyły do siebie artystów. Gwiazdor TVP odwiedził nawet wokalistkę w jej domu na Podhalu i najwyraźniej było im razem tak dobrze, że wieczór przed koncertem dla Krzysztofa Krawczyka też spędzili razem. Tuż przed Eurowizją wokalistka mówiła mediom, że trzyma kciuki za Rafała, bo jest jedną z najbardziej życzliwych osób w polskim show-biznesie, jakie poznała.

Od razu zaczęły się plotki, że między Górniak i Brzozowskim jest coś więcej, niż zwykła przyjaźń i życzliwość. Oboje jednak nie odnieśli się do tych pogłosek. Za to chętnie na ten temat wypowiadają się inni celebryci. Tym razem głos zabrała Paulla.

Związki artystów są trudne

Wokalistka w rozmowie z "Jastrząb Post" wyznała, że życzy parze dużo miłości. "Ja ich nie widziałam razem. Tylko gdzieś potem przeczytałam informację, że gdzieś razem byli. W jakiejś restauracji. Ale jeżeli tak, to życzę Wam dużo miłości" - powiedziała.

Dodała jednak, że związki artystów należą do wyjątkowo trudnych. Paulla ma za sobą taki związek - przed laty była partnerką współautora swoich hitów i lidera zespołu Łzy – Adama Konkola. Para doczekała się wspólnego syna, jednak rozstała się.

Teraz uważa, że takie związki są możliwe, lecz trzeba włożyć w nie wiele wysiłku i pracy. "Nie ma reguły. Nie chce oceniać, ale ze swojego życia artysty uważam, że dwoje artystów w domu, to o jednego za dużo. Ale życzę powodzenia" - powiedziała, odnosząc się do relacji pomiędzy Górniak i Brzozowskim.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także