Wskoczyła w prześwity. Nie każdy by się odważył
Dorota Naruszewicz jest coraz częstszym gościem na polskich "salonach". Aktorka, która jeszcze nie tak dawno stroniła od wielkich eventów, dziś z dumą pozuje na ściankach. Nie mogło jej więc zabraknąć na premierze magazynu "GQ Poland", podczas której postanowiła nieco zaszaleć.
26 listopada odbyła się oficjalna premiera magazynu "GQ Poland", na której pojawiła się prawdziwa plejada gwiazd. Wśród nich była także Dorota Naruszewicz. Aktorka zamiast klasycznej, wieczorowej sukni, zdecydowała się na śmiałe, młodzieżowe zestawienie, na które z całą pewnością nie każdy by się odważył.
Dorota Naruszewicz na premierze "GQ Poland"
Czyżby Dorota Naruszewicz zaliczyła modową wpadkę? Niestety wszystko na to wskazuje. Aktorka, wyłamując się z wieczorowego dress code'u, sporo zaryzykowała. Choć czasami warto wyróżnić się z tłumu, w tym przypadku niewiele elementów jest w stanie się obronić.
Gwiazda "Klanu" wspomina karierę w Stanach: "To była niesamowita przygoda"
Na pierwszy ogień idzie czarna koszula. Mimo że to jeden z najmodniejszych elementów w szafach influencerek, w przypadku stylizacji na tę właśnie okazję, wydaje się zupełnie nietrafiony. Wszystko przez krótszy fason, który wyeksponował brzuch gwiazdy. Model ten, w połączeniu z dolną częścią garderoby, mógł sprawiać wrażenie na niezbyt dobrze dopasowany.
Naruszewicz zdecydowała się również na niebanalne spodnie. Tym razem wybrała model ze ściągaczami, który wyróżniał się połyskującym i lekko prześwitującym materiałem. Hybryda joggerów i "disco pants" niewątpliwie przyciągała wzrok, choć trudno mówić tu o hicie.
Czytaj też: Jest po zawodówce. "Myślałam, że to porażka"
Dodatki, które sporo namieszały
Nawet dodatki nie zdołały uratować tej stylizacji. Dorota Naruszewicz przewiązała swoją talię małą torebką w stylu nerki, która wyglądała, jakby została wybrana w ostatniej chwili. Dodatkowo, opadający ściągacz od spodni sprawiał wrażenie chaosu.
Nie można przejść obojętnie obok wyboru butów aktorki. Gwiazda zdecydowała się na srebrne czółenka w stylu Mary Jane. Mimo że same w sobie są niezwykle modne, w tym zestawieniu kompletnie nie współgrały z resztą stylizacji. Ta odważna decyzja niestety nie zdołała więc podnieść notowania całego looku.
Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl