Wstaje wcześniej, by zrobić makijaż. Mąż nie wie, jak wygląda naprawdę

Wstaje wcześniej, by zrobić makijaż. Mąż nie wie, jak wygląda naprawdę

Mąż influencerki nigdy nie widział jej bez makijażu
Mąż influencerki nigdy nie widział jej bez makijażu
Źródło zdjęć: © Instagram | christxiee
18.04.2023 10:50, aktualizacja: 19.04.2023 16:41

Pewna influencerka udostępniła w sieci nagranie, na którym wyznała fanom, że mąż nigdy nie widział jej bez makijażu. Część internautów nie kryła, że jest to dla nich szokująca informacja. Ludzie stwierdzili, że kobieta żyje w kłamstwie i oszukuje ukochanego.

Popularna influencerka zajmująca się makijażem przyznała, że od kiedy jest żoną, czyli od przeszło trzech lat, wstaje specjalnie wcześniej, aby wykonać make-up. Mąż Christie nigdy nie widział swojej ukochanej w naturalnym wydaniu. Kobieta dodaje, że nie wie, jak zachowałby się mężczyzna, gdyby dowiedział się, jak wygląda bez makijażu. Internauci nie kryją zdziwienia całą sytuacją.

Wstaje wcześniej, bo nie chce, by mąż zobaczył ją bez makijażu

Christie w opublikowanym wideo podkreśla, że trochę obawia się, jak mąż zareagowałby na jej prawdziwy wygląd. Od kiedy jest z mężczyzną w związku, specjalnie budzi się wcześniej, by zakryć drobne niedoskonałości. W tym celu używa kilku produktów, aby stworzyć naturalny make-up.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kobieta tłumaczyła, że używa w tym celu podkładu, korektora, pudru, zestawu do modelowania twarzy oraz tuszu do rzęs, a czasem też eyelinera i różu. Rezygnuje natomiast ze wszystkich błyszczących kosmetyków, dzięki czemu jej mąż jest nieświadomy, że Christie ma na sobie jakikolwiek makijaż. Po 10-minutowej urodowej rutynie influencerka wraca do łóżka, aby jej mąż mógł się przy niej obudzić. Na reakcje internautów na to wyznanie nie trzeba było długo czekać.

"Po co sobie tym zawracać głowę?"

Użytkownicy mediów społecznościowych, którzy natknęli się na nagranie Christi, mają nadzieję, że jest to jedynie żart służący zdobyciu większej popularność. Mimo wszystko wideo wywołało skrajne reakcje.

"Wstawać wcześniej, żeby zrobić makijaż. Co za stresujące życie";
"Jesteś naturalnie piękna. Po co sobie tym zawracać głowę, skoro w zasadzie nie ma różnicy?";
"Przecież nawet nie potrzebujesz makijażu" - przeczytamy w komentarzach.

The secret I’ve been hiding from my husband…

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta